لوله کشی زعفرانیه

فیکس پایپ > لوله کشی شمال تهران > لوله کشی زعفرانیه
لوله کشی زعفرانیه

لوله کشی زعفرانیه آماده ارائه انواع خدمات تاسیساتی به همشهریان عزیزی است که در این محدوده زندگی می کنند. هر زمانی که با مشکلی در خانه روبرو شدید و نیاز مبرم به لوله کش سیار داشتید کافی است تنها با یک تماس، درخواست خود را برای اعزام سرویسکار ثبت نمایید.

شرکت فیکس پایپ یکی از مجموعه هایی است که سابقه درخشانی در زمینه لوله کشی ساختمان دارد و از کارشناسان با تجربه و حرفه ای استفاده می کند. تعمیرکاران ما از نظر اخلاق و حسن انجام کار کاملا تایید شده هستند، پس با خیالی آسوده می توانید از هر نوع سرویس مد نظر برای راحتی و آرامش خود استفاده کنید. همکاران ما همه روزه حتی ایام تعطیل در تمامی مناطق و محله های شمال تهران مستقر هستند تا در صورت نیاز، خود را فورا به محل برسانند.

لوله کشی ساختمان زعفرانیه

لوله کشی ساختمان زعفرانیه

لوله های آب و فاضلاب خانه همواره در معرض خطرات طبیعی و غیر طبیعی هستند که می تواند زندگی و آسایش ساکنین منزل را با چالش های فراوانی روبرو کند. اتفاقات ناگواری نظیر ترکیدگی لوله، خراب توالت فرنگی، نشتی شیرآلات بهداشتی و …. مواردی هستند که می تواند روح و روان ما را بهم بریزد، مخصوصا اگر هنگام استفاده از آنها این خرابی ها به وجود بیاید.

در اصل موضوع، دانستن این مسئله که اتفاقات در لوله کشی زعفرانیه کاملا طبیعی است و می تواند برای هر خانه ای که از شمال تا جنوب قرار دارد رخ دهد. این مشکلات هیچ ربطی به نوساز بودن یا قدیمی بودن ندارد!

به همین دلیل هیچ مهندس ساخت و سازی ضمانت مادام العمری برای کارکرد مفید لوله های آب و فاضلاب نمی دهد. پس با درک این موضوع، می توانید دید مثبتی نسبت به حوادثی که در منزل به وجود می آید داشته باشید. این نگرش هنگامی خود را نشان می دهد که یکی از لوله ها دچار ترکیدگی شده و شما بدون هیچ استرس و نگرانی با یک جستوی ساده،  به وب سایت شرکت فیکس پایپ به آدرس https://fixpipe.ir/ مراجعه می کنید و درخواستی برای اعزام سرویسکار ثبت می نمایید.

در صفحه اصلی سایت، خدمات منتوعی در نظر گرفته شده است که لوله کشی زعفرانیه یکی از این سرویس ها است. با کلیک بر روی این مطلب به صفحه ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی هدایت می شوید. حالا تنها کاری که باید انجام دهید، ارتباط با کارشناسی است که می تواند با مشاوره های دقیق، مشکل شما را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی رفع نماید.

نصب روشویی در لوله کشی زعفرانیه

در این مرکز، ما تمامی چیزی که به دنبال آن می گردید را یک جا قرار داده ایم تا مشتریانی که در محدوده زعفرانیه مستقر هستند بتوانند بدون کوجکترین دردسر و دغدغه سرویس با کیفیتی را دریافت کنند. از مهمترین خدمات لوله کشی زعفرانیه می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه
 • لوله کشی لباسشویی
 • تعمیرات توالت فرنگی (ایرانی و خارجی)
 • نصب انواع شیرآلات ساختمانی
 • تعویض شیر فلکه های کنتور آب
 • تبدیل کردن سرویس ایرانی به فرنگی و بالعکس
 • رفع گرفتگی چاه فاضلاب
 • ترمیم و نوسازی لوله های آب و فاضلاب
 • اجرای پروژه های روکار، توکار و زیر سقفی
 • درآوردن انواع اشیاء از چاه فاضلاب
 • باز کردن لوله های مسدود شده با مصالح ساختمانی
 • و ….

تنها بخشی از سرویس هایی است که در لوله کشی زعفرانیه همه روزه حتی ایام تعطیل توسط تعمیرکاران ما انجام می گیرد. اگر شما دوست عزیز به مواردی غیر از موضوعات بالا برخورد کردید و نیاز به سرویسکار داشتید می توانید مشکل خود را به دو صورت تلفنی و یا گذاشتن کامنت، برای کارشناسان ارسال نمایید تا در اولین فرصت نسبت به رفع آن اقدامات لازم صورت بگیرد.

آیا لوله های شکسته قابل تعمیر است؟

تعمیر لوله سیفون در لوله کشی زعفرانیه

یکی از سوالاتی که همواره از ما پرسیده می شود ترمیم و یا تعویض بخشی از لوله آسیب دیده می باشد. این مسئله به موارد زیادی بستگی دارد و نمی توان برای تمامی شرایط های به وجود آمده یک نسخه واحدی پیچید. ابتدا باید جنس لوله، وسعت خرابی و … به طور کامل بررسی شود تا بهترین تصتصم در مورد آن گرفته شود.

در لوله کشی زعفرانیه تمامی پرسنل از تجهیزات به روز و پیشرفته استفاده می کنند. تعویض و ترمیم تمامی لوله هایی که در ساختمان به کار رفته قابلیت تعویض و بعضا تبدیل را دارند. مهم سرویسکاری است که تجربه این کار را داشته باشد تا بداند برای ترمیم لوله های فلزی چه کاری باید انجام داد. به همین دلیل، لوله کش سیار فیکس پایپ از سابقه بسیار خوبی در این زمینه برخوردار است و شما می توانید با خیالی آسوده 0 تا 100 کار را به او بسپارید.

از مهمترین دلایل شکستگی لوله آب و فاضلاب می توان به:

 • زنگ زدگی و پوسیده شدن لوله فلزی
 • استفاده از مواد بی کیفیت و نامرغوب
 • اجرا توسط افراد ناشی
 • ضربه خوردن و برخورد با اجسام سنگین
 • عایق کاری نکردن لوله ها در فصل سرما
 • سوراخ کردن غیر عمدی لوله آب و فاضلاب
 • استفاده اشتباه از فنر لوله بازکنی
 • و ….

اشاره کرد. امروزه دیگر لوله های فلزی جایی در تاسیسات ساختمان ندارند به شکلی که جای خود را به لوله های نسل جدید مثل پوشفیت 5 لایه، سوپر پایپ، لوله سبز، پلیکا و … داده است. با این وجود با مواد اولیه امروزی دیگر ترمیم و تعویض هر نوع لوله کاری بسیار آسان است.

اگر شما هم در خانه خود به هر دلیلی نیاز به سرویسکاری داشتید که باید بخشی از سیستم آب رسانی و یا تخلیه را تعویض نماید می توانید روی کمک سرویسکار فیکس پایپ حساب ویژه ای باز کنید. تعمیرکار لوله کشی زعفرانیه موظف است کار را مثل روز اول تحویل مشتری دهد و آن را تست نماید.

لوله کشی و نصب شیر یخچال دو قلو در زعفرانیه

لوله کشی و نصب شیر یخچال دو قلو در زعفرانیه

ورود تکنولوژی به ساخت انواع لوازم خانگی همچون یخچال باعث ظهور تجهیزات بسیار پیشرفته و منحصر به فردی شده است که دارای مزایای بسیار زیادی است که استفاده کردن از این تجهیزات را آسان کرده است. در یخچال های قدیمی شما برای برداشتن آب خنک از یخچال نیاز به یخ داشتید. اما در سیستم های امروزی یخچال که در انواع دوقلو، ساید بای ساید و… در بازار وجود دارد

تنها کافی است لوله کشی آب یخچال توسط لوله کش انجام شود تا هر زمان که نیاز به آب خنک داشتید با فشار دادن یک دکمه آن را در اختیار داشته باشید. به عبارتی برای این کار نیاز به یک شیر وجود دارد تا از طریق آن، آب از طریق شیلنگ و فیلتر تصفیه شده تا منبع را پر نماید.

بهتر است نصب شیر یخچال را به لوله کش زعفرانیه بپسارید تا بدون کمترین دردسر و هدر رفت زمان، آب در یخچال جریان پیدا کند. کافی است برای ثبت درخواست با ما تماس بگیرید تا مراحل را با پشتیبانی هماهنگ کنید.

آیا تشخیص ترکیدگی زعفرانیه بدون تخریب انجام می شود؟

تشخیص ترکیدگی لوله زعفرانیه

یکی دیگر از خدماتی که به شکل تخصصی در لوله کشی زعفرانیه انجام می شود پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی لوله در حانه می باشد. این کار در گذشته با سختی های زیادی همراه بود و برای اینکه لوله کش بتواند نشتی خانه را پیدا کند چندین نقطه را تخریب می کرد تا شاید یکی از آنها محل ترکیدگی را نشان دهد. این اتفاق در اکثر مواقع بی نتیجه می ماند و فقط هزینه های سرسام آوری بود که ساکنین باید متحمل می شدند.

اما امروزه با روش ها و تجهیزات جدید دیگر تخریبی در تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه وجود ندارد و سرویسکار تنها با یک دستگاه، به راحتی می تواند هر نوع نشتی در منزل را ردیابی و ترمیم نماید. روال کار هم به این صورت است، دستگاه تشخیص ترکیدگی با قرار گرفتن در نقاط مشکوک شروع به ارسال سیگنال می کند تا تشخیص کار را از وقوع نشتی آگاه کند. این لوازم می توانند نزدیک ترین محل به ترکیدگی را شناسایی کنند که می تواند حتی هنگام تخریب، حداقل کنده کاری را ایجاد کند.

بعد از پیدا شدن نقطه خرابی، معمولا با حداقل خرابی چیزی به عنوان یک سرامیک یا کاشی برداشته می شود تا ترمیم یا تعویض لوله انجام شود. این نکته را هم به یاد داشته باشید، اگر ترکیدگی یا فرسودگی لوله ها گسترده باشد می تواند تعویض لوله را به چندین متر نیز بکشاند. برای همین بعد از شناسایی محل، تمامی مراحل برآورد هزینه توسط کارشناس لوله کشی زعفرانیه انجام می شود و به صاحب خانه اعلام میشود. اگر توافق صورت گرفت تعمیرکار شروع به رفع آن می کند.

نصب شیرآلات در لوله کشی زعفرانیه

سخن آخر

ما در این مقاله سعی کردیم شما را کمی با روال لوله کشی زعفرانیه آشنا کنیم تا هر زمانی که به مشکلی برخورد کردید بدون استرس و نگرانی ابتدا به تجهیزات آسیبی نزنید و سپس تنها با یک شماره سرویسکار مورد نیاز خود را در محل داشته باشید. شرکت فیکس پایپ سالها است این خدمات را به همشهریان عزیز تهرانی ارائه می کند و همواره سعی کرده کیفیت سرویس ها به حدی بالا باشد تا مشتریان رضایت کامل قلبی و زبانی خود را اعلام نمایند.

5/5 - (1 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای فیکس پایپ

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۳۹۵۵۳۴۱

09123955341 (فقط تهران)