لوله کشی الهیه

لوله کشی الهیه با تضمین کیفیت

لوله کشی الهیه خدمات خود را به عزیزانی که در محدوده غرب، به ویژه منطقه یک سکونت دارند همه روزه بدون تعطیلی با پرسنل مجرب و با سابقه ارائه می دهد. هر زمانی که با مشکلات گوناگونی نظیر گرفتگی لوله فاضلاب، ترکیدگی لوله اب و فاضلاب، نصب شیر آب، تعمیر توالت ایرانی و فرنگی و … مواجه شدید بدون فوت وقت با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا فورا نزدیکترین لوله کش سیار الهیه به محل اعزام شده و خرابی را رفع نماید.

خرابی هایی که در  لوله کشی ساختمان به وجود می آید هر گونه دلیل و منشایی داشته باشند سرویسکاران ما قادرند به صورت کاملا حرفه ای و تضمینی آنها را بررسی و در حضور شما دوستان عزیز آن را رفع نمایند. ضمانت حسن انجام کار از سوی شعبه لوله کشی الهیه باعث می شود با خیالی آسوده و مطمئن از سرویس های این مجموعه استفاده نمایید.

خدمات لوله کشی در الهیه

خدمات لوله کشی در الهیه

لوله هایی که در ساختمان وجود دارد حکم قلب تپنده آن را بر عهده دارد و اگر بنا به هر دلیلی مشکلی برای آن به وجود بیاید می تواند زندگی ساکنین آن را با مشکلات زیادی روبرو کند که تحمل آن برای هر کسی مقدور نیست. اگر بخواهیم بعضی از این مشکلات را لیست کنیم می توانیم به ترکیدگی و فرسوده شدن لوله های آب و بعضا فاضلاب اشاره کرد، یا شکستگی لوله به خاطر بی احتیاطی زمانی که در حال نصب تابلو به دیوار هستیم یا می خواهیم پیچی را به دیوار بکوبیم اشتباها لوله ای که داخل دیوار رد شده را زخمی می کنیم.

در بحث نصب و تعمیر شیرآلات هم تا زمانی که آب به خوبی قطع و وصل می شود به هیچ عنوان برایمان مهم نیست شیر آب چطور کار می کند! اما زمانی که چکه کردن آب از اطراف شیر شروع می شود خود را در قامت یک تکنسین می بینیم و شروع به خارج کردن دل و روده شیرآلات بخت برگشته می کنیم بی آنکه فکر کنیم شاید با یک تعمیر ساده قطعه مثل روز اول قابل استفاده شود.

مورد بعدی می رسیم به تعمیر توالت فرنگی که امروزه استفاده از آن به دلایل مختلف بین خانواده های ایرانی افزایش پیدا کرده و شعبه لوله کشی الهیه هم به افرادی که از زانو درد و بیماری های مفاصل رنج می برند پیشنهاد می کند برای بهبود سلامتی از این تجهیزات استفاده نمایند. اما بد نیست بدانید کاسه فرنگی بر خلاف توالت ایرانی از قطعات کوچک و بزرگ بیشماری تشکیل شده و اگر هر کدام از این لوازم آسیب ببیند به مرور از کار می افتد. موضوعی که باید بدانید این است که هر زمان که فرنگی شما تخلیه نکرد یا آب در مخزن پر نشد هیچ کاری انجام ندهید فقط سعی کنید با خدمات لوله کشی الهیه تماس بگیرید تا سرویسکار مربوطه برای رفع و تعمیر قطعات فرنگی در محل حاضر شود.

تعمیرات لوله کشی در الهیه

صحبت هایی که در بالا گفته شد اتفاقات روزمره ای است که همکاران ما در بخش پشتیبانی و تعمیرات با آن مواجه هستند و متاسفانه افراد زیادی که بدون داشتن علم و تجربه در زمینه لوله کشی ساختمان، خسارتهای جبران ناپذیری را به منازل وارد می کنند. اگر می خواهید در کنار مشکلات عدیده ای که می تواند برای لوله های خانه شما به وجود بیاید از زندگی لذت ببرید! کافی است با شماره 09103950042 تماس بگیرید تا پشتیبانی مجموعه ابتدا صحبت های شما را شنیده و چنانچه نیاز به تعمیرکار داشتید فورا درخواست شما را ثبت نماید.

آیا می توان جلوی ترکیدگی لوله را گرفت؟

سرویس لوله کشی در الهیه

این یکی از سوالهای پر تکراری است که همه روزه از شعبه لوله کشی الهیه از سرویسکاران ما پرسیده می شود این است که آیا راهی وجود دارد تا مانع فرسودگی و از بین رفتن لوله آب و فاضلاب شد؟ باید گفت خیر. یکی از دلایل اصلی این اتفاق قرار داشتن ساختمان ها در بافت قدیمی شهر تهران است. هر چند در منطقه الهیه این مورد کمتر مشاهده می شود اما باید همواره آن را در نظر بگیرید. از دیگر موضوعات هم می توان به وارد کردن فشار بیش از حد به لوله ها ، یا قرار گرفتن در مسیر های پر تردد اشاره کرد. نکته بعدی به کار بردن لوله های آهنی در لوله گذاری سنتی است که عامل اصلی بیشتر نشتی های ساختمان را شامل می شود.

لوله چدنی در مقایسه با لوله های پلاستیکی و پلیکا مقاومت بسیار پایینی در برابر نم و رطوبت دارد که عمر مفید آن را کاهش می دهد. از قضا اکثر بناها در تهران از این لوله ها و به شکلی سنتی لوله کشی شده اند که درصد ترکیدگی لوله ها را افزایش داده است. رعایت استانداردهای لوله گذاری هم جز عواملی است که می تواند خطر ترکیدگی لوله ها را افزایش دهد. علاوه بر این چند مورد به هیچ عنوان از خطاهای انسانی غافل نشوید چرا که از آن به عنوان عامل خاموش نام می برند. مخصوصا اگر افراد بخواهند خودشان بدون مشورت با متخصص نشت یاب اقدام به شناسایی و کنده کاری نمایند که می تواند خسارتهای مالی و چانی بسیاری را به همراه داشته باشد.

شماره تلفن لوله کشی الهیه

با توجه به صحبت های پرسنل لوله کشی الهیه بهتر است ساکنین ساختمان به جای جلوگیری از ترکیدگی که به هیچ عنوان شدنی نیست به دنبال روشهای نوین و پیشرفته ای باشند که توسط شرکت هایی نظیر فیکس پایپ در سطح تهران ارائه می شود. این مراکز با استخدام پرسنل ماهری که مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات ردیابی نشتی در ساختمان می توانند کمک حال شما عزیزان باشند به طوی که با کمترین هزینه بهترین کیفیت را دریافت کنید و سالها شاهد اتفاقاتی از ان دست نباشید.

در خدمات لوله کشی الهیه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه انجام می شود و از محاسن آن می توان به تعمیر با حداقل تخریب اشاره کرد. در بیشتر موارد تکنسین ها قادرند نزدیکترین نقطه به محل نشتی را پیدا کرده و با حداقل کنده کاری آن را بازسازی نمایند. با این روش دیگر نگران تخریب های بیخودی و بی حاصل نخواهید بود.

راه اندازی پکیج دیواری در الهیه

امرزوه پکیج دیواری اصلی ترین منبع تامین گرمایش در آپارتمان ها و مراکز تجاری به حساب می آید. این تجهیزات به دلیل تکنولوژی و راندمانی که دارند قادر هستند تمامی رادیاتورها، حوله خشک کن و… را به خوبی پشتیبانی کنند. در ساختمان های نوساز و خانه های قدیمی تهیه پکیج بر عهده ساکنین می باشد.

ما در شعبه لوله کشی الهیه برای آن دسته از افرادی که قصد لوله کشی پکیج دیواری را دارند و تاکنون دستگاه مناسبی را خریداری نکرده اند کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس گرفته و اطلاعات کافی در این خصوص را از کارشناس مربوطه دریافت کنند.

هر چقدر در خصوص نصاب پکیج با دقت و طرافت عمل کنید می تواند در آینده شما را از شر کاهش افت فشار آب، نشتی و انتشار گاز نجات داده و عمر مفید پکیج را افزایش دهد. برای راه اندازی پکیج روش های مختلفی وجود دارد که بهتر است با تشخیص لوله کش این کار انجام شود.

لوله کشی الهیه چه زمانی نیاز است؟

لوله کشی سیار در الهیه

این سوالی است که بیشتر افراد نمی دانند در مواجه شدن با خرابی کار درست چیست تا بتوانند بدون دست پاچه شدن و استرس و اضطراب آن را انجام دهند. هر اتفاقی که قرار است در لوله ها بیفتد از چند روز قبل نشانه هایی را از خود بروز می دهد که با دانست آن می توانید تا حدودی زمان دریافت خدمات لوله کشی الهیه را به دست بیاورید. این علائم عبارتند از:

  • منتشر شدن بوی فاضلاب در محیط خانه
  • ریختن قسمتی از گچ یا کاغذ دیواری خانه
  • بالا آمدن فاضلاب سرویس بهداشتی
  • چکه کردن آب از اطراف شیرآلات
  • دیدن حشرات موذی اطراف لوله
  • افزایش ناگهانی آب بهای مصرفی
  • خالی شدن بی دلیل منبع آب
  • مشاهده قطرات آب در دیوار و سقف خانه
  • شنیده شدن صدای شرشر آب
  • برگشت آب از مسیر لوله فاضلاب

هر موقع یکی از این نشانه ها را مشاهده کردید معنی آن این است که احتمالا خرابی رخ داده، یا در عرض چند روز آینده اتفاق خواهد افتاد. در این مرحله می توانید از شرکت های ارائه دهنده سرویس های مرتبط خود مشاوره بگیرید تا به محض رویت مشکل، فقط با یک تماس سفارش خود را مبنی بر اعزام تکنسین ثبت نمایید. در لوله کشی الهیه لوله کش سیار همه روزه در این شعبات مستقر هستند تا به محض اعلام خرابی، فورا خود را به محل رسانده و اقدامات لازم برای رفع آن انجام دهند.

5/5 - (1 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای فیکس پایپ

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۳۹۵۵۳۴۱

09123955341 (فقط تهران)