لوله کشی پیروزی

فیکس پایپ > لوله کشی شرق تهران > لوله کشی پیروزی

لوله کشی پیروزی با استفاده از تجهیزات و پرسنل مجرب آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز این منطقه می باشد. تمامی خدمات به صورت 100% تضمینی، به همراه تست نشتی از لوله ها و تجهیزات نصب شده انجام میشود. لوله کش در محدوده خیابان پیروزی در اسرع وقت در محل شما حاضر خواهد شد. هر زمان که نم و رطوبت در دیوارها و سقف و کف، نشتی از شیرآلات، خرابی توالت فرنگی، نیاز به سرویسکار و … داشته اید می توانید از تاسیسات شبانه روزی منطقه پیروزی استفاده کنید.

خدمات مجموعه فیکس پایپ به گونه ای است که تاسیساتی پیروزی توانایی انجام خرابی هایی که در لوله کشی ساختمان به وجود می آید را فوری بر طرف نماید. همین کار باعث شده بسیاری از نگرانی های مشتریان عزیز در مورد مواردی که می تواند به بنای ساختمان آسیب برساند تا حدودی رفع شود زیرا سرویسکار این شرکت به صورت شبانه روزی در خیابان پیروزی مستقر است تا در صورت نیاز به محل اعزام شود.

خدمات لوله کشی پیروزی

خدمات لوله کشی پیروزی

منطقه پیروزی جز یکی از قدیمی ترین مناطق شهر تهران محسوب می شود و مسیرهای قابل دسترسی آن همواره طرفداران زیادی را برای سکونت به این منطقه کشانده است. در مسیرهای قابل دسترسی خیابان پیروزی به راحتی می توان به هر نقطه از شهر رفت و آمد کرد.

اگر بخواهیم پیروزی را در دسته بندی شهرداری تهران بررسی کنیم این محله در منطقه 2 شهرداری قرار گرفته که از طرف شرق می تواند به بزرگراه بسیج، از غرب به میدان شهدا، جنوب با بزرگراه محلاتی و از قسمت شمال به خیابان 5/31  دسترسی داشت. از سمت بزرگراه امام علی و بزرگراه بسیج نیز مسیرهایی برای تردد وجود دارد که کار لوله کشی پیروزی را برای ارائه خدمات فوری راحت کرده است.

اگر ساکن خیابان پیروزی و محله های اطراف آن هستید می توانید با خیالی آسوده از شرکت تاسیسات لوله کشی پیروزی خدمات مورد نیاز خود را به صورت فوری و تضمینی دریافت نمایید. کافی است برای ثبت سفارش و درخواست لوله کش حرفه ای با شماره داخل سایت تماس بگیرید تا همکاران ما به سرعت به محل اعزام شوند.

دلایل خرابی لوله کشی ساختمان

تاسیسات لوله کشی پیروزی

لوله کشی پیروزی هم مانند سایر لوازم و تجهیزاتی که مورد استفاده قرار می گیرد یک عمر مفیدی دارد. هر چقدر قدمت ساختمان بالا باشد و به صورت سنتی انجام شده باشد خرابی و از کار افتادن شبکه آب رسانی زودتر از موعد اتفاق خواهد افتاد.

این مورد را خیلی از افراد نمی دانند و در خرابی های صورت گرفته اظهار بی اطلاعی می کنند و می گویند که اصلا سابقه نداشته لوله دچار ایراد شود. در صورتی که مشکلات جز مواردی است که در تمامی ساختمان ها رخ می دهد و استثنایی وجود ندارد. تنها ساختمان های نوسازی که از سیستم روکار با لوله 5 لایه، یا زیر سقفی داشته باشند تا حدودی می توان از این قائه مستثنی دانست.

خرابی ها و مشکلاتی که در تمامی مناطق تهران اتفاق می افتد تقریبا همه از یک جنس می باشد و یتشر به عمر بنای ساختمان و جنس لوله ها مربوط می شود.پس اگر در آپارتمانی رندگی می کنید که بنای آن بالای 10 سال ساخت است باید خود را برای مقابله با خرابی های احتمالی و معضلاتی که می تواند منجر به ترکیدگی لوله یا قطعی آب شود آماده کنید.

لوله کشی روکار در پیروزی

این نکته را هم مد نظر قرار دهید هر مشکلی که در لوله های منازل باشد ابتدا خود را با علائمی به ساکنین نشان می دهد اگر به موقع و به جا این هشدارها جدی گرفته شود می تواند تا حدودی از خسارات های مالی و جانی جلوگیری نماید.

با سابقه ای که شرکت فیکس پایپ در حوزه تاسیسات ساختمان دارد این مورد که بی دلیل لوله های ساختمان دچار خرابی و مشکل شود غیر کارشناسی می باشد. برای اینکه پی ببرید چقدر از لوله های ساختمان شما آسیب دیده بهتر است از خدمات تاسیسات لوله کشی پیروزی استفاده کنید تا لوله کش میزان خرابی و تعمیر لوله را بررسی کرده و نتیجه را به شما اطلاع دهد.

تاسیساتی در پیروزی

تاسیساتی در پیروزی

تاسیساتی در پیروزی یکی از اقداماتی است که شرکت فیکس پایپ برای همشهریان عزیز این منطقه در نظر گرفته است. در اصل این خدمت رسانی به لوله کشی پیروزی مربوط است و لوله کش حرفه ای این شعبه به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به ساکنین پیروزی می باشد. کارشناسان این مرکز توانایی انجام هر گونه خرابی و مشکلات ایجاد شده در شبکه آب رسانی ساختمان را دارند و همین امر سبب می شود تا هر نوع خرده کاری و پروژه های نوسازی لوله را بدون نگرانی به سرویسکاران ما بسپارید.

خدمات لوله کشی پیروزی شامل :

 • لوله کشی روکار
 • بازسازی لوله آب و فاضلاب
 • نصب و تعمیرات توالت فرنگی
 • تعمیر و تعویض شیر فلکه کنتور
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه
 • نصب انواع شیرالات بهداشتی
 • نصب حوله خشک کن
 • تعمیر پکیج و ابگرمکن دیواری
 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
 • خرده کاری
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان
 • و ….

می باشد. هر نوع خدماتی که مد نظر شما باشد همکاران ما آماده هستند تا به صورت کاملا تضمینی و با کیفیت عالی ارائه نمایند. ما در طول شبانه روز بدون تعطیلی در لوله کشی منطقه پیروزی مستقر هستیم تا به محض ثبت درخواست مشتری نیروی مجرب و ماهر را به محل اعزام نماییم.

در همین زمینه بخوانید: لوله کشی شرق تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پیروزی

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پیروزی

یکی از مهمترین خدمات لوله کشی پیروزی انجام 0 تا 100 مراحل تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه می باشد. از آنجایی که سرعت عمل و  رسیدن به محل ترکیدگی بسیار مهم است و هر ثانیه از آن می تواند از تخریب ساختمان جلوگیری نماید. ما در منطقه پیروزی با کمک لوله کش خوب و ماهر که توانایی استفاده از دستگاه نشت یابی را به صورت تجربی دارد کار تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پیروزی را در مدت زمان بسیار کمی بر طرف می نماییم.

نکته بعدی قسمت ترمیم محل نشتی می باشد که بهتر است از افرادی که قادر هستند پس از کنده کاری محل را مثل روز اول به مشتری تحویل دهند استفاده نمایید. مواردی پیش امده که مشتری از شرکت های دیگر خدامت دریافت کرده و کار بنایی و مرمت آن را به تاسیساتی در پیروزی محول کرده و هزینه دوباره متقبل شده است.

تمامی همکاران در فیکس پایپ آمادگی این را دارند که از شروع تشخیص تا پایان آن را به تنهایی و مهرات بسیار خوبی انجام دهند که این مزیت می تواند شما را در انتخاب شرکت نشت یابی لوله در پیروزی مجاب نماید.

علائم تشخیص ترکیدگی لوله در ساختمان

نم و رطوبتی که در آپارتمان ها و منازل دیده می شود اثراتی از خود به جا می گذارد که اگر همان روز اول از سوی ساکنین پیگیری شود می تواند قبل از گسترش پیدا کردن جلوی آن را گرفت. این علامت ها در مواقعی کاملا مشهود است و گاهی به صورت پنهان جریان آب در ساختمان به وجود کی آید که بسیار خطرناک است.

مهمترین نشانه های وجود نم و رطوبت در خانه:

 • وجود لکه های زرد رنگ بر روی دیوار و سقف
 • شنیده شدن چکه آب در ساختمان
 • کنتور آب بی دلیل می چرخد
 • افزایش قبض آب
 • افت فشار در پکیج دیواری
 • استشمام بوی رطوبت در محیط خانه
 • آوار شدن قسمت رطوبت دار
 • استفاده سر خود از فنر لوله بازکنی
 • و …

هر موقع با این علائم در خانه روبرو شدید باید فورا با لوله کشی پیروزی تماس بگیرید تا همکاران ما شما ره به واحد تاسیسات و نشت یابی وصل نمایند تا پشتیبانی درخواست شما را برای اعزام تشخیص کار ماهر با دستگاه ثبت نماید. ما در طول شبانه روز حتی ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به شما عززیان منطفه پیروزی هستیم.

نصب شیرآلات ساختمانی در پیروزی

نصب شیرآلات ساختمانی در پیروزی

نصب شیرآلات در پیروزی هم از اموری است که توسط لوله کش حرفه ای فیکس پایپ انجام میشود. با توجه به پیشرفت هایی که در تولید شیرآلات ساختمانی به وجود آمده و روز به روز بر تنوع  آن افزوده میشود نیاز است که از مهارت و تجربه لوله کش حرفه ای که توانایی انجام این کار را دارد استفاده کرد.

بعضی از مشکلاتی که امروزه در لوله ساختمان دیده می شود ربطی به لوله ها ندارد. اما ساکنین ساختمان معمولا به تنها چیزی که فکر نم کنند خراب بودن شیرالات آن قسمت است. در مواقعی که شما با افت فشار آب در سرویس بهداشتی، حمام و … روبرو هستید در گام اول بهتر است نسبت به رسوب زدایی و تعویض شیرالات خود اقدام نمایید. با این کار تا حدودی می توان خرابی های کوچک و قابل حل را رفع کرد. اما اگر شیرآلات دچار نشتی و چکه کردن اب باشد نیاز به کارشناس دارد تا با دقت آن را بررسی کند تا اگر نیاز به تعمیر یا تعویض مغزی یا خود شیر وجود داشت آن را انجام دهد.

لوله کشی پیروزی چه شیرآلاتی را نصب می کند:

 • نصب شیرآلات سرویس بهداشتی، حمام، روشویی و ظرفشویی
 • نصب شیرالات قهرمان
 • تعمیر و تعویض مغزی شیر
 • راه اندازی شیرآلات اهرمی، چشمی
 • نشت یابی شیرآلات، المک شیر
 • رسوب زدایی انواع شیرآلات بهداشتی
 • نصب شیرالات توالت فرنگی
 • نصب روشویی
 • نصب شیر آب یخچال ساید بای ساید
 • نصب انواع شیر پیسوار
 • و …

موارد بالا تنها گوشه ای از مهارت سرویسکاران این مجموعه در راه اندازی و نصب شیرآلات بهداشتی در لوله کشی پیروزی می باشد. شما هم اگر در خانه خود نیاز به شیر جدیدی دارید یا دوست دارید شیرالات قدیمی خود را با انواع جدید آن تعویض نمایید می توانید روی کمک تاسیساتی پیروزی حساب باز کنید. ما همه روزه به صورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز تهرانی هستیم. برای ثبت درخواست کافی است با شماره (09103950042) تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت فیکس پایپ

۰۹۱۰۳۹۵۰۰۴۲

۰۹۱۰۳۹۵۰۰۴۲

Call Now Button09103950042 (فقط تهران)