لوله کشی فرمانیه

فیکس پایپ > لوله کشی شمال تهران > لوله کشی فرمانیه
لوله کشی فرمانیه

شماره لوله کشی فرمانیه

در هر ساعت از شبانه روز که با مشکلی در سیستم تاسیساتی روبرو شدید کافی است با شماره 09103950042 تماس بگیرید تا همکاران ما نزدیکترین سرویسکار به شما را به محل اعزام کنند. انجام تمامی خدمات با کیفیت بالا، بدون کثیف کاری و تضمینی می باشد.

09103950042

لوله کشی فرمانیه زیر نظر مستقیم شرکت فیکس پایپ توانسته خدمات بسیار با کیفیتی را به همشهریان عزیزی که در منطقه 1 زندگی می کنند و همواره نگران خرابی سیستم تاسیساتی خود هستند ارائه  کند. شما در این مرکز به تمامی سرویس های لوله کشی ساختمان دسترسی دارید به شکلی که فاصله شما تا رهایی از مشکلات، تنها یک تماس با پشتیبانی فیکس پایپ می باشد.

شما زمانی نیاز به تعمیرکار دارید که یکی از لوله های اصلی یا داخلی دچار خرابی شده باشد، یا نیازمند تعویض و یا تعمیر توالت فرنگی، شیرآلات روشویی، ظرفشویی، تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله آب و فاضلاب و… باشید. برای خلاص شدن از این وضعیت کافی است با شماره داخل سایت تماس بگیرید و پس از بازگو کردن مشکل، همکاران ما در قسمت پشتیبانی، بهترین راه حل را برای شما در نظر می گیرند. چنانچه رفع مشکل صرفا با حضور کارشناس از شعبه لوله کشی فرمانیه رفع شدنی است می توانید درخواست خود را تلفنی ثبت نمایید.

لوله کشی فرمانیه تهران با ضمانت کیفیت

لوله کشی فرمانیه تهران

در هر ساختمانی مشکلات تاسیساتی چالش های بزرگی را برای اهالی به وجود می آورد به طوری که آنها را چندین روز درگیر می کند. منازل شما هر چقدر هم دارای سیستم های جدید و پیشرفته باشند باز هم خطر ترکیدگی، پوسیدگی و… آن را تهدید می کند.

به عنوان مثال زمانی که اثراتی از نم و رطوبت روی دیوار، سقف و یا کف مشاهده می کنید هشداری است مبنی بر اینکه احتمالا لوله های آن قسمت دچار پوسیدگی و یا شکستگی شده است و باید علاج واقعه قبل از وقوع کرد. یا خانه شما لوله کشی توکار سنتی دارد و قصد دارید بخش هایی از خانه را بازسازی کنید و لوله گذاری را به روکار یا روش های دیگر تغییر دهید. در این حالت استفاده از لوله کش سیار فرمانیه بسیار ضروری است.

در لوله کشی فرمانیه ما از تعمیرکاران با سابقه و بسیار مجرب استفاده کرده ایم که هر کدام سابقه بسیار بالایی در این حوزه دارند و می توانند هر نوع خرابی را تنها یکبار آن هم به صورت کاملا تضمینی بر طرف نمایند. علاوه بر این، داشتن دستگاهها و تجهیزات مناسب هم یکی دیگر از مزیت های سرویسکاران مجموعه فیکس پایپ می باشد.

هر زمان که نیاز به تعمیرکار خبره داشتید کافی است از طریق راههای ارتباطی با پشتیبانی تماس بگیرید تا نزدیکترین کارشناس به محل شما اعزام شود. همکاران ما همه روزه حتی ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز در مناطق شمالی تهران هستند.

تضمین کیفیت لوله کشی فرمانیه عبارت است از:

 • رفع کامل خرابی در لوله ها، یا تعمیرات و نصب تجهیزات به صورت کامل و تست شده
 • استفاده از دستگاهها و روش هایی که تخریب و کثیف کاری کمتری دارد.
 • رسیدن سرویسکار در مدت زمان بسیار کوتاه

چه دلایلی باعث خرابی سیستم لوله کشی فرمانیه می شود؟

خدمات لوله کشی در فرمانیه

پوسیدگی لوله های آب و فاضلاب و یا شکستگی و ترکیدگی از مواردی است که همواره می تواند در هر خانه ای اتفاق بیفتد و راه گریزی از آن وجود ندارد. در گذشته که اجرای لوله گذاری به شکلی سنتی انجام می شد و تمامی لوله ها را زیر خاک مدفون می کردند، خاک و رطوبتی که در آن وجود داست به مرور باعث خورندگی و فرسودگی در مدت بسیار کوتاهی می شد. یا امکان داشت هنگام سوراخ کردن دیوار برای نصب تابلو نقاشی و… به اشتباه لوله توکار دچار آسیب شود.

هر چند امروزه روش های جدید و متنوع تری در لوله کشی ساختمان فرمانیه اجرا می شود اما باز هم می تواند با مرور زمان عمر مفید خود را از دست داده و دچار خرابی و مشکلات شود که تنها با تعمیر و یا تعویض می توان آسایش را به محیط خانه باز گرداند.

مهمترین دلایلی که شما را مجبور می کند از لوله کشی فرمانیه استفاده کنید عبارنتد از:

 • شکستگی و فرسودگی لوله آب و فاضلاب
 • لوله کشی لباسشویی
 • لوله کشی شوفاژ
 • نصب شیر یخچال دو قلو
 • نصب حوله خشک کن
 • شناسایی محل دقیق نشتی توسط دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله
 • بالا زدن راه آب فاضلاب آشپزخانه، حمام و…
 • چکه کردن و بسته نشدن شیرآلات در خانه
 • تعویض و بازسازی سیستم لوله گذاری
 • نصب و تعمیر توالت فرنگی
 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی 
 • و…

هر کدام از این موارد، در صورت نادیده گرفتن آسیب های شدید مالی و بعضا جانی را به ساکنین تحمیل نماید. در چنین وضعیتی کمک کرفتن از لوله کشی فرمانیه راه حلی است که می تواند سلامتی روح و روان شما را تضمین نماید. در کنار این موضوعات اتفاقاتی همچون: ریختن سیمان، قیر، ماسه در لوله هم جزء نکاتی است که باید به سرعت رفع شود تا خدای ناکرده مشکلات را دو چندان نکند.

می توانید با پیشگیری کردن نظیر قرار دادن صافی در مسیر راه آب فاضلاب، چک لیست های روزانه یا ماهیانه و… از بروز این اتفاقات در کوتاه مدت بکاهید. به یاد داشته باشید در کنار خطاهای انسانی، عوامل طبیعی هم هستند که دست به دست هم می دهند تا این خرابی ها بی دلیل و بدون هیچ علامتی ایجاد شود. بهترین کار این است هنگام مواجه با این موارد، از همکارانی که در این شعبه مستقر هستند راهنمایی و مشاوره بگیرید.

لوله کشی سیار محدوده فرمانیه

لوله کشی سیار محدوده فرمانیه

معمولا خرابی و ایجاد مشکلات در لوله ها زمان دقیقی ندارد و می تواند در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد. به همین دلیل شما باید همواره از شرکت هایی که به صورت شبانه روزی فعال هستند خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

با علم به این مسائل مجموعه فیکس پایپ با مستقر کردن سرویسکاران متعدد به عنوان لوله کش سیار تهران، دسترسی همشهریان عزیز به کارشناسان را راحت تر کرده است. در این طرح ما بیشتر مناطق تهران را از شما تا جنوب پوشش می دهیم تا اگر خدای ناکرده فردی با مشکل ترکیدگی، خرابی توالت فرنگی و فلاش تانک، روشویی و… روبرو شد بتواند با خیالی آسوده با ما تماس بگیرید تا فورا برای رفع آن اقدامات لازم انجام شود.

اعزام سرویسکار در سریعترین زمان

لوله کشی در فرمانیه تهران

در بحث خرابی هایی که در تاسیسات به وجود می آید، زمان موضوع بسیار مهمی است که رعایت کردن و یا وقت کشی کردن می تواند خسارتهای بسیار شدیدی را به ساکنین وارد کند. اتفاقاتی همچون: ترکیدگی لوله آب یا فاضلاب، تعمیر توالت فرنگی، بالا زدن چاه فاضلاب، گرفتگی لوله آب گرم و… مسائلی هستند که باید بدون فوت وقت و اهمالی جهت تعمیر و ترمیم آن اقدام کرد.

بعضی از دوستان اظهار داشتند در این شرایط لوله کش خوب از کجا پیدا کنیم؟ ما لوله کشی در فرمانیه را طوری مجهز کرده ایم تا افرادی که نیاز به تعمیرکار دارند بتوانند بدون معطلی، تنها با یک تماس و ثبت درخواست در ساعتی که مشتری معین می کند در محل شما حضور داشته و اقدامات لازم جهت بر طرف شدن خرابی را انجام دهند.

لوله کش فیکس پایپ چه ویژگی هایی دارد؟

ما در گزینش پرسنل خود به موارد زیر را مورد بررسی ویژه قرار می دهیم:

 • تجربه بالایی در زمینه تاسیسات ساختمان داشته باشد
 • توانایی بر طرف کردن انواع خرابی
 • انجام کار به صورت کاملا تضمینی
 • مهارت استفاده از دستگاههای پیشرفته
 • متعهد و وظیفه شناس
 • نداشتن هیچگونه سابقه کیفری
 • داشتن اخلاق نیکو
 • و…

در صورت مشاهده مشکل در تاسیسات خانه، سریعا با مرکز ما در لوله کشی شمال تهران تماس بگیرید تا همکاران ما با دریافت آرس پستی، سرویسکار مجرب و ماهری را برای بررسی و رفع خرابی های احتمالی اعزام نمایند.

راه اندازی شوفاژ در لوله کشی فرمانیه

راه اندازی شوفاژ در لوله کشی فرمانیه

یکی از خدماتی که در لوله کشی ساختمان فرمانیه از سوی شرکت فیکس پایپ ارائه می شود نصب و راه اندازی سیستم گرمایشی می باشد. در این سرویس کارشناسان ما ابتدا به بررسی شرایط ساختمان و دستزسی  هایی که دارد و نوع لوله گذاری می پردازند تا بتوانند بهترین راه کار را برای افزایش اندامان شوفاژ در نظر بگیرند.

لوله کشی شوفاژ روش های مختلفی دارد که انتخاب آن معمولا به عهده لوله کش می باشد. عواملی همچون تعداد رادیاتورها، نوع لوله کشی، میزان راندمان شوفاژ و… می تواند در این مورد کارساز باشد. از آنجایی که رادیاتورها وظیفه تامین گرمای محیط خانه را دارند باید در نصب و راه اندازی آنها نهایت دقت و کیفیت در نظر گرفته شود.

لوله رادیاتورها به اشکال مختلفی همچون محفظه باز، محفظه بسته، سیستم تک گذر و انشعابی از سوی شرکت های تاسیساتی برگزیده می شوند. در کنار رادیاتور، پکیج دیواری نقش تعیین کننده ای دارد. هر چقدر توان پکیج دیواری بالا باشد رادیاتورها هو به درستی می توانند گرما را به محیط انتقال دهند.

در شعبه لوله کشی ساختمان فرمانیه می توانید به راحتی لوله کش شوفاژ را در هر ساعت و روزی که مد نظر دارید از سوی شرکت درخواست نمایید. کافی است با شماره داخل سایت تماس گرفته و پس از ارائه توضیحات، همکاران ما سرویسکار مورد نیاز را به محل اعزام نماید.

مراحل ثبت درخواست لوله کشی فرمانیه

سرویس لوله کشی در فرمانیه

دوستان عزیز می توانند در چند دقیقه، درخواست خود را مبنی بر اعزام سرویسکار مورد نظر ثبت نمایند. برای اینکار کافی است از طریق موتور جستجوی گوگل عبارت لوله کش سیار، یا تاسیسات شبانه روزی را وارد کنید. در این مرحله به وبسایت شرکت فیکس پایپ وارد شوید.

در این قسمت از طریق صفحه تماس با ما یا شماره های داخل سایت، می توانید هر گونه سوال، پیشنهاد و یا انتقادی را به همکاران پشتیبانی انتقال دهید. در هر ساعت از شبانه روز می تونید سوالات خود را از این طریق بپرسید تا ابهامی برای شما باقی نماند. تمام سعی و تلاش ما در این مرکز رضایتمندی شما عزیزان است.

5/5 - (2 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای فیکس پایپ

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۳۹۵۵۳۴۱

09123955341 (فقط تهران)