لوله کشی هروی

لوله کشی هروی

در لوله کشی هروی می توانید انواع خدمات مرتبط با تاسیسات ساختمان را تنها با یک تماس دریافت نمایید. در این مرکز انجام سرویس های نصب و تعمیر شیرآلات ساختمانی، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، خرده کاری ، نصب و تعمیر توالت فرنگی، لوله کشی ساختمان و …. همه روزه بدون تعطیلی به همشهریان عزیز ارائه می شود. کارشناسان این مجموعه از افراد با تجربه و کاربلدی هستند که توانایی رفع هرگونه خرابی را دارند و از تجهیزات کاملی استفاده می کنند که می تواند مراحل تعمیر و ترمیم با سرعت تمام شود.

اگر شما هم محدوده هروی زندگی می کنید و به یک لوله کش سیار و حرفه ای نیاز دارید کافی است با شماره داخل سایت تماس بگیرید تا همکاران ما به سرعت خود را به محل رسانده و پس از بررسی، مشکل شما را بر طرف نمایند.

لوله کشی در هروی

خدمات لوله کشی هروی

محله هروی در منطقه 4 شهرداری تهران قرار دارد و از طریق اتوبان بابایی از سمت شمال، اتوبان امام علی شرق، اتوبان شهید زین الدین جنوب و اتوبان صیاد شیرازی غرب دسترس پذیری بسیار خوبی برای سرویسکار فیکس پایپ ایجاد کرده تا بتواند خود را از خیابان های:

ساقدوش، پناهی نیا، خیابان جوانشیر، خیابان وفا منش، استاد حسن بنا، خیابان دکتر آزادی، گلستان پنجم و …

به آدرس مور نظر رسانده و فورا خرابی را ترمیم نماید. در انجام خدمات تاسیساتی زمان بسیار مهم است و مجموعه فیکس پایپ تمام تلاش خود را به کار بسته بتواند زمان ثبت درخواست تا رسیدن لوله کش را به حداقل برساند به طوری که آسیب های مالی و جانی کمتری به ساکنین وارد شود.

همجوار بودن محله هروی با منطقه پاسداران، مجیدیه و سید خندان این امکان را فراهم کرده تا شرکت فیکس پایپ بتواند سرویسکاران خود را در این مناطق مستقر نماید تا در زمان کمتری بدون فوت وقت خدمات مناسبی را ارائه نمایند.

تعمیرات لوله کشی هروی

تعمیرات لوله کشی هروی

مشکلات لوله آب و فاضلاب در ساختمان اجتناب ناپذیر است و هیچ ربطی به عمر ساختمان، جنس لوله و …. ندارد و می تواند در هر منزلی اتفاق بیفتد. مسئله ای که باید همواره در نظر بگیرید زمانی که این حوادث رخ می دهد تکلیف شما چیست؟ چه کاری می توانید در جهت کاهش استرس و اضطراب افراد خانه انجام دهید تا از گسترش مشکل جلوگیری شود؟

در این شرایط شما چند راه پیش روی خود دارید. اگر آدمی فنی و دست به آچار هستید می توانید مشکل را شناسایی و  بر طرف نمایید. در نظر داشته باشید داشتن تجهیزات و تشخیص درست نیاز به تجربه بالایی دارد که کار افراد نا بلد نیست چرا که به جای رفع مشکل می توان خرابی را به نقاط دیگر خانه انتقال داد. اما اگر شناختی از تاسیسات ندارید بهترین راهی که می توانید انجام دهید بستن شیر فلکه اصلی ساختمان یا فلکه کنتور واحد خود تا رسیدن تعمیرکار می باشد.

پس از این کار می توانید با شماره لوله کشی هروی 09103950042 تماس بگیرید و پس از مشورت با کارشناس فیکس پایپ درخواست خود را ثبت نمایید تا فورا تعمیرکار به آدرس مورد نظر اعزام شود.

اما تعمیرات لوله آب و فاضلاب شامل چه مواردی می شود؟ آیا با این خدمات می توان مشکلات به وجود آمده را بر طرف کرد؟ در شرکت تاسیساتی فیکس پایپ شما با خیالی آسوده و مطمئن می توانید هر گونه خدمتی را که نیاز داردی دریافت نمایید. کارشناس این مرکز کلیه سرویس هایی که سیستم آب رسانی و تخلیه احتیاج دارد را به صورت کاملا حرفه ای و استاندارد انجام می دهد. خدماتی نظیر:

 • ترمیم و تعویض لوله پوسیده
 • خرده کاری
 • تعمیر و تعویض سیفون زیر سینک، ظرفشویی
 • نشت یابی دقیق لوله آب و فاضلاب
 • تعمیرات توالت فرنگی
 • نصب شیرآلات ساختمانی، وان و …
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان (فنر زنی)
 • عایق یندی سطوح نم دار و دارای رطوبت
 • نصب توالت فرنگی، روشویی
 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
 • بازسازی خطوط لوله آب و فاضلاب
 • و ….

را می توانید از این مجموعه دریافت نمایید. لازم به ذکر است از آنجایی که ترکیدگی، نشتی، چکه کردن، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی و مواردی از این دست قبل از وقوع قابل تشخیص نسیتند و می توانند در هر ساعتی از شبانه روز ایجاد شوند. اگر نگران پیدا کردن لوله کش حرفه ای هستید با شماره داخل سایت تماس بگیرید تا استرس و اضطراب شما را بر طرف نماییم.

در شغبه لوله کشی هروی سرویسکاران آماده هستند به محض ارسال درخواست  فورا خود را به محل رسانده و اقدامتی که بر رفع خرابی نیاز است را کاملا بهداشتی و استاندارد انجام دهند.

لوله کشی فوری محدوده هروی

لوله کشی فوری محدوده هروی

رسیدن به موقع سرویسکار و ارائه فوری خدمات لوله کشی هروی یکی از مزیت های شرکت فیکس پایپ است. در هر کجای تهران که باشید مهم نیست در طول روز در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما خواهیم بود.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که با شماره 09103950042 تماس بگیرید و پس از مشورت با پشتیبانی در مورد دریافت خدمات مورد نیاز، درخواست خود را تلفنی ثبت نمایید تا اقدامات بعدی توسط کارشناس مجموعه پیگیری شود تا فنی کار به موقع در محل حاضر شود.

تمام تلاش تیم ما این است که در حداقل زمان ممکن اعزام سرویسکار را انجام دهیم. این ویژگی در شرایطی که ترکیدگی لوله یا نشتی شیرآلات و یا خرابی شیر کنتور وجود دارد بسیار حائز اهمیت است چرا که در لحظه می توان از خرابی بیش از اندازه جلوگیری کرد و مشکل را در همان ابتدا رفع نماییم.

خدماتی در همین زمینه: لوله کشی شمال تهران

معمولا زمان رسیدن کارشناس در طول روز و شب به یک شکل انجام میشود مگر موارد خاصی که از قبل با مشتری در میان گذاشته خواهد شد. امیدواریم شما همشهریان عزیز ما را در ارائه خدمات با کیفیت و مناسب یاری نمایید و هرگونه سوال و پیشنهادی را می توانید در پایین همین مطلب کامنت کنید تا فورا با آن رسیدگی شود.

تشخیص ترکیدگی لوله در هروی

تشخیص ترکیدگی لوله در هروی

وجود نم و رطوبت در خانه ها معمولا از نظر ساکنین مهم تلقی نمیشود تا زمانی که این رطوبت خود را به شکل نشت آب ریزش گچ دیوار، سقف و … نشان دهد. در این شرایط افراد تازه به فکر تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه می افتند تا شاید بتوانند از نفوذ آب به سایر نقاط جلوگیری کنند. در شهر تهران بیشتر ساختمان هایی که در بافت های فرسوده قرار دارند و لوله ها به شکل سنتی با لوله چدنی می باشد با این خرابی ها دست و پنچه نرم می کنند.

مهمترین دلایل ترکیدگی لوله در ساختمان:

 • عمر بالای ساختمان
 • پوسیدگی لوله ها قبل و بعد از ترکیدگی
 • استفاده از مواد بی کیفیت
 • شل بودن اتصالات
 • شکستگی لوله فاضلاب بر اثر فنر زنی
 • سوراخ شدن لوله
 • باز بودن درز سرامیک و کاشی
 • سوراخ شدن ایزوگام
 • و ….

این را بدانید موارد بالا در خانه های نوساز یا منازلی که به تازگی باسازی شده است هم می تواند دیده شود. مهمترین کاری که افراد به محض دیدن علائم نم و رطوبت باید انجام دهند تماس با کارشناس ترکیدگی می باشد. سعی کنید خودتان هیچ کاری انجام ندهید چرا که می تواند آسیب های شدیدتری به بافت ساختمان وارد شود.

در لوله کشی هروی تشخیص کار با دستگاه صوتی پیشرفته ابتدا نزدیکترین محل به نشتی را پیدا کرده و سپس مراحل کنده کاری تا ترمیم یا تعویض لوله را به صورت کاملا استاندارد و اصولی انجام می دهد. تمامی این خدمات در حضور مشتری انجام می شود به طوری که در پایان می توان تست نشتی از محل ترمیم شده گرفت تا خیال شما از رفع آن آسوده شود.

کار نشت یابی در هر زمانی قابلیت تشخیص دارد اما بهترین تایم برای این کار در روشنایی روز می باشد چرا که کنده کاری و استفاده از تجهیزات مکانیکی می تواند سر و صدا ایجاد کرده و باعث آزار و اذیت اطرافیان و سایر طبقات شود. ما همه روزه بدون تعطیلی سراسر شهر تهران کارشناس نشت یابی مستقر کرده ایم تا به محض درخواست مشتری سرویس کار قورا به محل اعزام شود.

5/5 - (2 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت فیکس پایپ

۰۹۱۰۳۹۵۰۰۴۲

۰۹۱۰۳۹۵۰۰۴۲

Call Now Button09103950042 (فقط تهران)