لوله کشی خیابان دولت

فیکس پایپ > لوله کشی شمال تهران > لوله کشی خیابان دولت
لوله کشی خیابان دولت

لوله کشی خیابان دولت یکی از شعبات شرکت فیکس پایپ می باشد که می توانید به راحتی انواع خدمات تاسیسات ساختمان را به صورت همه روزه حتی ایام تعطیل در محل دریافت نمایید. هر زمان به تعمیرات لوله کشی، تعمیرات توالت فرنگی، تشخیص نم و رطوبت، نصب و تعمیر انواع شیرآلات، خرده کاری های جزئی نیاز داشتید کافی است با شماره لوله کش تماس بگیرید تا فورا تعمیرکار به آدرس شما اعزام شود.

خدمات لوله کشی خیابان دولت

خدمات لوله کشی خیابان دولت

خیابان دولت یا کلاهدوز در منطقه 3 تهران قرار دارد و به عنوان یکی از خیابان های پر تردد از محله های اختیاریه، پاسداران،دروس، قلهک و … عبور می کند. خیابان دولت شرقی غربی بوده به نحوی که از محله پاسداران آغاز شده و در شریعتی پایان می یابد. همین دسترس پذیری به سایر محله ها باعث شده سرویسکاران لوله کشی خیابان دولت در مدت زمان بسیار ناچیزی به آدرس مورد نظر برسند. معمولا لوله کش سیار کلاهدوز از مناطق :

شریعتی، بطحایی، بهمنی، مغان، دیباجی جنوبی،جاده قدیم شمیران، رحمانی، اختیاریه جنوبی، جلالی، شاپوری، کاوه، مطهری، محسنیان، وارسته، یارمحمدی، سنجابی، اخلاقی، فکوریان، میرزا تاراج، نجف آبادی و …

به محل اعزم میشوند. تعمیرکاران شرکت فیکس پایپ همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب آماده ارائه سرویس های مورد نظر شما هستند. برای ثبت درخواست می توانید با شماره های داخل سایت ارتباط گرفته و پس از صحبت با پشتیبانی، کارشناس مورد تایید، فورا برای ارائه خدمات لوله کشی خیابان دولت حاضر شود.

در هر نقطه از خیابان کلاهدوز باشید مهم نیست چرا که ما تمام محله ها و مناطق را تحت پوشش قرار داده ایم تا در مواقع اضطراری سرویسکار بدون فوت وقت خود را به شما رسانده و پس از بررسی های لازم مشکل را رفع نماید.

بهترین روش لوله کشی در خیابان دولت

بهترین روش لوله کشی در خیابان دولت

اگر بخواهیم مروری بر انواع روشهای لوله گذاری داشته باشیم باید گفت در گذشته تمامی ساختمان ها از روش سنتی به کمک لوله های آهنی بهره می بردند و اکثرا لوله ها در مسیرهایی که از قبل کنده کاری شده بود قرار می گرفت و روی آن با مصالح و مواد پوشانده می شد. این روش معایب زیادی داشت که از مهمترین آن می توان به سنگین بودن، زنگ زدگی و پوسیدگی، نیاز به دستگاه حدیده کاری و برش و …. اشاره کرد.

علاوه بر آن عمر مفیدی بسیار کمی داشت و به مرور دجار پوسیدگی هایی می شد که می توانست کل مسیر لوله گذاری را از بین ببرد. همین مسئله باعث به وجود آمدن لوله ای نسل جدید شد. این مواد شبیه لوله ای چدنی نبود و از مواد پلاستیکی و pvc برای تولید آنها استفاده شده است. این لوله ها معایب خاصی ندارند و مزایای بیشماری که دارند باعث شد کم کم تمامی مهندسین ساختمان به استفاده از این لوله ها روی بیاورند.  این لوله در بازار به شکل های مختلفی همچون: لوله سبز، لوله پلیکا، لوله پوشفیت و … وجود دارند.

با توجه به توضیحات بالا می توان گفت بهترین روش لوله کشی خیابان دولت مربوط به لوله گذاری به روش روکار با استفاده از نقشه هایی است که از قبل طراحی شده است. برای اینکه تاسیسات به حوبی و با کیفیت عالی انجام شود پس از انتخاب یکی از لوله هایی که امروزه وجود دارد می توانید لوله ها را به صورت روکار، توکار، زیر سقفی با توجه به ساختار و دسترسی که بنای شما به استادکار  می دهد می توانید از مزایای نسل جدید لوله ها بهره کافی را ببرید.

تمامی پرسنل این مجموعه دارای سوابق و مهارت بالایی هستند و اشراف کاملی به استفاده از لوله ها و تجهیزات نسل جدید دارند که این می تواند باعث اطمینان خاطر شما از انجام درست و اصولی خدمات ارائه شده شود.

لوله کشی خیابان دولت چه سرویس هایی ارائه می دهد؟

لوله کشی محدوده خیابان دولت

با توجه به افزایش روز افزون جمعیت و ساخت و سازهایی که در تهران وجود دارد امروزه پیدا کردن خدمات مورد نیاز کار چندان سختی نیست. اما باید در نظر داشته باشید کار خود را به افراد مبتدی نسپارید چرا که این افراد می توانند با ناشی گری هزینه های سنگین مالی و بعضا جانی را به شما تحمیل کنند.

پیشنهاد می شود حتما با صرف کمی وقت و یافتن شرکت معتبر با سابقه طولانی، رفع مشکلات تاسیساتی خود را تنها با یک بار هزینه کردن به صورت کاملا حرفه ای و اصولی انجام دهید.

شرکت فیکس پایپ یکی از شرکت های خوش نام با پرسنل مسئولیت پذیر است که می توانید در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به لوله کش داشتید فورا با شماره پشتیبانی تماس بگیرید. ما در این مرکز سعی کردیم هرگونه سرویس که شما عزیزان به آن احتیاج دارید را برایتان مهیا کنیم. خدمات لوله کشی خیابان دولت شامل موارد:

 • خرده کاری لوله کشی
 • تعمیر و نصب انواع شیرآلات ساختمانی
 • رفع نم و رطوبت با دستگاه
 • تعمیرات توالت فرنگی تضمینی
 • نصب انواع توالت فرنگی
 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب
 • تعمیر لوله فاضلاب شکسته
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان
 • لوله بازکنی
 • لوله کشی شوفاژ، پکیج، آبگرمکن دیواری
 • تعمیرات فلاش تانک
 • تعمیر سیفون زیر سینک ظرفشویی
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه
 • و ….

هستند. خدمت رسانی ما به موضوعات بالا ختم نمیشود. این امکان برای شما عزیزان وجود دارد تا چنانچه به هر نوع سرویسی که نیاز دارید برای ما در نظرات بنویسید تا فورا کارشناس مورد نظر شما را در شعبه لوله کشی خیابان دولت مستقر کنیم.

ما همه روزه آماده سرویس دهی به شما عزیزان هستیم. هر زمان که نیاز به دریافت خدمات داشتید کافی است با شماره لوله کش 09103950042 ارتباط بگیرید و پس از ثبت درخواست استاد کار در محل حاضر خواهد شد.

 رفع نم و رطوبت ساختمان

رفع نم و رطوبت ساختمان در خیابان دولت

یکی از معضلاتی که اکثر ساختمان ها در تهران با آن روبرو هستند وجود نم و رطوبت در قسمت هایی از خانه می باشد. این مشکل می تواند علاوه بر خسارتهای مالی و جانی سلامت افراد خانه را نیر به خطر بیاندازد و زمینه ساز بیماری های روماتیسم، کمرد درد و … باشد.

اینکه ما بتوانیم به صورت دقیق تشخیص دهیم که این نم و رطوبت چه منشای دارد؟ آیا می تواند برای ساکنین خطر ساز باشد؟ در صورت وجود نشتی در ساختمان  از چه راهکاری باید اسنفاده کرد؟ اینها مسائلی است که باید پاسخ مناسبی برای آنها داشته باشید.

معمولا وجود نم و رطوبت جز علائمی است که نشان از وجود نشتی های ریز و بعضا ترکیدگی در خطوط لوله حکایت دارد. این رطوبت می تواند در کف ساختمان، در دیوار حمام یا سرویس بهداشتی و … باشد. اگر در خانه شما لکه هایی به صورت طبله کردن گچ و کاغذ دیواری و … می تواند ناشی از رطوبت ذاتی ساختمان باشد که علاجی برای آن وجود ندارد.

در شعبه لوله کشی خیابان دولت برای رفع نم و رطوبت ما از کارشناسانی استفاده می کنیم که توانایی و سابقه عملی در  تشخیص محل دقیق ترکیدگی با دستگاه و ترمیم آن دارند. این افراد قادرند هرگونه ترکیدگی در کف، سقف و دیوار ساختمان را به کمک سیگنالهایی که از دستگاه دریافت می کنند پیدا نمایند.

پس از یافتن نزدیکترین نقطه به محل نشتی، اقداماتی که نیاز به ترمیم محل ترکیدگی وجود دارد توسط تعمیرکار به صورت کاملا دقیق و استاندارد انجام میشود تا به به طور کامل از وجود نشتی و رطوبت جلوگیری شود.

تعمیرات توالت فرنگی

تعمیرات توالت فرنگی

با گسترش استفاده از توالت فرنگی نسبت به توالت ایرانی نیاز به تعمیرکار این دستگاه همواره وجود دارد. توالت فرنگی بر خلاف نوع ایرانی آن دارای قطعاتی است که به مرور زمان می تواند دچار خرابی شده و از کار بیفتد. این قطعات از شناور، سیفون، پمپ تخلیه، آسانسوری، شیر پرکن و … می باشد که بعضی مواقع قابل تعمیر شدن هستند و در مواردی حتما قطعه باید تعویض شود.

پیدا کردن تعمیرکار توالت فرنگی ماهر و کار بلد در شهری مثل تهران بسیار مهم است چرا که شما در صورت خرابی فرنگی زمانی را برای سرویس کردن آن اختصاص می دهید. اگر سرویسکار کاربلد نباشد می تواند زمان و هزینه مالی شما را هدر دهد.

اگر شما هم نمی توانید به راحتی به افرادی که کار تعمیر توالت فرنگی انجام می دهند اعتماد کنید کافی است یکبار از سرویسکاران لوله کشی خیابان دولت استفاده کنید. این افراد با مهارت و تجهیزاتی که در اختیار دارند در مدت زمان بسیار کوتاهی می توانند دستگاه را تعمیر نمایند. پس از انجام هر نوع خدمتی توالت از نظر عملکرد و سالم بودن تست شده و تحویل شما داده می شود.

نصب انواع شیر اهرمی ظرفشویی و روشویی

نصب انواع شیر اهرمی ظرفشویی و روشویی

برخی از افراد اعتقادی به این موضوع ندارند که نصب شیر اهرمی هم همانند سایر خدماتی که ما در زندگی خود دریافت می کنیم نیاز به متخصص دارد. به همین دلیل قبل از اینکه آنها با شعبه لوله کش کلاهدوز در این خصوص مشورت کنند خودشان بدون هیچ دانشی اقدام به تعویض شیر یا قطعات داخلی آن می کنند بی آنکه بدانند آیا واقعا نیازی به باز کردن شیر می باشد؟

نصب شیر اهرمی با توجه به پیشرفته شدن این تجهیزات کار افراد عادی نیست و حتما باید توسط سرویسکاران ماهر و با تجربه انجام شود. شکستگی، ترک خوردن، درست آب بندی نشدن، چکه کردن و کاهش فشار از مشکلاتی است که اگر توسط افراد ماهر نصب نشود می تواند به مرور یا در همان لحظه اتفاق بیفتد.

شیرهای اهرمی هم مدل ها و انواع مختلفی دارند که هر کدام روش به خصوص و ترفندهایی برای نصب دارد که لوله کش سیار با تجربه می تواند به صورت کاملا استاندارد آن را در محیط های مختلف نصب و یا تعویض نماید. بهترین کار این است قبل از هر کاری با همکاران ما تماس گرفته و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایید.

سوالات متداول در مورد لوله کشی خیابان دولت

چه زمانی می توانم درخواست لوله کش نمایم؟

در لوله کشی خیابان دولت یا کلاهدوز به صورت شبانه روزی می توانید ثبت درخواست انجام دهید.

چقدر زمان می برد تا لوله کش به محل برسد؟

معمولا کمتر از یک ساعت سرویسکار به محل می رسد.

آیا خدمات شرکت فیکس پایپ تضمینی است؟

بله کلیه سرویس هایی که از ما دریافت می کنید به صورت تست شده تحویل داده می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای فیکس پایپ

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۳۹۵۵۳۴۱

09123955341 (فقط تهران)