لوله کشی چیتگر

لوله کشی چیتگر

لوله کشی چیتگر برای رفاه حال افرادی که در این منطقه زندگی می کنند و دسترسی به خدمات لوله کشی ساختمان با کیفیت با قیمت منصفانه ندارند راه اندازی شده است تا هر زمان که نیاز به رفع خرابی در سیستم تاسیساتی داشتند فقط با یک تماس آن را حل نمایند.

به طور کلی این شعبه هر نوع خدمای که لوله های آب و فاضلاب خانه را تهدید می کند به صورت کاملا تخصصی نظیر تشخیص ترکیدگی لوله، تعمیر توالت فرنگی، نشت یابی و رفع رطوبت با کمترین تخریب، نصب و تعمیر شیرآلات و… تعویض شیر فلکه کنتور و شوفاژ، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و رفع گرفتگی چاه فاضلاب با فنر برقی را توسط لوله کش حرفه ای و با تجربه انجام می دهد.

دیگر نیاز نیست برای استفاده از خدمات شرکت های تاسیساتی ساعتها منتظر باشید تا سرویسکار اعزام کنند. ما در لوله کشی چیتگر همه روزه حتی ایام تعطیل، آماده خدمت رسانی به دوستانی هستیم که مشکلی در لوله های منزلشان دارند. با یک تماس، تعمیرکار در محل شماست.

لوله کشی چیتگر با ضمانت کیفیت

لوله کشی چیتگر با ضمانت کیفیت

در حال حاضر پیشرفت فضای مجازی به قدری زیاد شده است که شرکت های خدماتی از آن برای تبلیغ سرویس های خود استفاده می کنند. امروزه دیگر مثل گذشته برای مشاوره و راهنمایی از لوله کش سیار به مغازه های ابزار فروشی و یا برچسب هایی که روی در و دیوار خانه ها هست بی تفاوت هستیم چرا که با یک جستجوی ساده در اینترنت می توان لیستی از شرکت های ارائه دهنده را پیدا کرد.

اما در کنار راحتی، تکنولوژی همواره مضراتی هم دارد که از مهمترین آن می توان به بی مسئولیتی برخی شرکت ها یا اعزام سرویسکار ناشی اشاره کرد. اگر شما تنها یک بار از این افراد سرویسی دریافت کنید خواهید دید به دلیل کم تجربه بودن یا نداشتن تجهیزات مناسب، هزینه سنگینی را به شما وارد خواهند کرد.

به عنوان مثال تعمیر شیر آب که از نظر خیلی از افراد کار ساده ای به حساب می آید و هر کسی از عهده آن بر می آید اما در عمل می بینیم که مشتری در تماس با پشتیبانی از شکستن و خراب کردن شیرآلات جدیدی صحبت می کند که توسط افرا ناشی از بین رفته است.

رفع نم و رطوبت در خانه هم به همین شکل است. کافی است قسمتی از دیوار یا سقف دچار کپک یا پوسته پوسته شود تا همه اشخاص جوری صحبت کنند و پیشنهاد دهند که انگار چند سالی است کار تاسیساتی انجام می دهند. پیشنهادی که کارشناسان لوله کشی چیتگر به همه همشهریان عزیز ارائه می دهد استفاده از ابزار آلات و تجربه متخصصینی است که در کنار کار با کیفیت، تمامی مراحل را تضمین شده انجام می دهند تا اگر در روال کار اختلالی وجود داشت آن را بر طرف نمایند.

ماهرترین سرویسکار در لوله کشی چیتگر

ماهرترین سرویسکار در لوله کشی چیتگر

در بحث سیستم لوله کشی آپارتمان، تجربه و مهارت حرف اول و آخر را می زند. همه ما دوست داریم تاسیساتی داشته باشیم که بدون کمترین آسیبی همواره در دسترس ما باشد و هر زمان که در حال استفاده از آن هستیم بهترین عملکرد را از خود به جا بگذارد یا اگر نیاز به پرداخت هزینه داریم آن را با حداقل جفت و جور کنیم.

هر وسیله ای که در منزل می بینید عمر مفیدی دارد و روزی دچار اجتلال عملکردی می شود یا می شکند و هزاران ایرادی که اجتناب ناپذیر است. اینجاست که شما باید برای داشتن آن تجهیزات هزینه پرداخت کنید. حالا در نظر بگیرید ابزار جدید را با قیمت بالا خریداری کرده اید و از یک لوله کش درخواست کرده اید برای راه اندازی آن اقدام کند.

اگر آن سرویسکار تجربه کافی در نصب آن تجهیز را نداشته باشد قطعه ضرر بسیار سنگینی را به شما وارد خواهد کرد. درست است امروزه هر کجا نگاه می کنید شرکت های تاسیساتی هستند اما کدام یک از آنها سرویسکاران ماهر و با تجربه ای دارند که کار با کیفیت و تضمینی ارائه دهند؟

تعمیرکار لوله کشی چیتگر

ما در لوله کشی چیتگر افراد با تجربه و ماهری را استخدام می کنیم که در قبال کاری که برای مشتری انجام می دهند مسئولیت پذیر و پاسخ گو باشند. به عنوان مثال لوله کشی پکیج دیواری را در نظر بگیرید که اگر به افراد بی مسئولیت و ناشی بسپارید چه بر سر خانه شما خواهند آورد!

در این مرکز ما همواره برای هر خدمتی از کارشناس آن حوزه استفاده می کنیم تا بتواند برای یکبار مشکل را بررسی کرده و همان جا آن را بر طرف نماید تا مشتری یک بار هزینه آن کار را پرداخت نماید. سابقه داشتن تعمیرکاران فیکس پایپ ویژگی است که در تمامی استادکاران رعایت می شود.

خدمات لوله کشی چیتگر فوری

خدمات لوله کشی چیتگر فوری

لوله کشی چیتگر توسط افراد مسئولیت پذیر و بسیار با تجربه اداره می شود. پرسنل این مرکز تمام توان و همت خود را به کار بسته اند تا بتوانند سرویس های در خور ساکنین این منطقه در غرب تهران ارائه نمایند. سرویسکاران ما در تمامی محله ها و خیابان های چیتگر مستقر هستند تا به محض اعلام خرابی و درخواست مشتری فوری خود را به آدرس مذکور برسانند.

زمانی که شما نیاز به لوله کشی شوفاژ دارید یا می خواهید شیر آبی را تعمیر کنید زود رسیدن تعمیرکار بسیار مهم است چرا که می تواند از گسترش مشکل جلوگیری نماید. همکاران ما با داشتن انواع وسیله نقلیه و اشراف کامل به محدوده چیتگر در تمامی ساعات شبانه روز، می توانند در کمترین زومان خود را به محل برسانند.

برای استفاده از این خدمات کافی است با شماره داخل سایت تماس گرفته و پس از پاسخ به سوالات پشتیبانی، درخواست خود را در ساعتی که خودتان تعیین می کنید ثبت نمایید. تمامی سرویس ها بدون تعطیلی بوده و هر زمانی که نیاز به کمک داشتید می توانید روی همکاران ما حساب کنید.

از لوله کشی چیتگر چه خدماتی می توان دریافت کرد؟

خدمات لوله کشی چیتگر

همانطور که در قسمت های قبلی توضیح دادیم ما با همکاری بسیاری از سرویسکاران تاکنون توانسته ایم انواع خدمات را در هر نقطه از شهر تهران به مشتربان خود ارائه کنیم. این سرویس ها تنها به آنجا ختم نمی شوند و قصد شرکت فیکس پایپ این است که به مرحله ای برسیم که مشتریان سراغ مجموعه های دیگر نروند.

از مهم ترین سرویس ها می توان به:

  • نصب حوله خشک کن
  • راه اندازی شوفاي
  • فنر زنی و لوله بازکنی
  • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
  • تعویض انواع سیفون روشویی و ظرفشویی
  • تشخیص ترکیدگی با دستگاه
  • لوله کشی روکار و توکار
  • نصب شیر اهرمی
  • و…

اشاره کرد. کافی است با ما ارتباط گرفته و خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید تا بدون فوت وقت سرویسکار به محل اعزام شود. نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که ما همیشه و در هر ساعتی در کنار شما همشهریان عزیز هستیم تا بتوانیم آرامش و آسایش را برای شما به ارمغان بیاوریم.

5/5 - (2 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای فیکس پایپ

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۳۹۵۵۳۴۱

09123955341 (فقط تهران)