تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

فیکس پایپ > وبلاگ > تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور
تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور امروزه به بیشترین درخواست از سوی مشتریان تبدیل شده است. کیفیت مطلوب و راندمان بالا در محصولات شرکت ایران رادیاتور سبب شده به مشترکینی که از پکیج دیواری ایران رادیاتور استفاده می کنند افزوده شود. افزایش روز افزون خریداران و مصرف کنندگان این دستگاهها کار را برای شرکت های تعمیر پکیج دیواری در تهران سخت کرده به نحوی که در بیشتر مواقع اکثرا سفارشات لغو می شود.

به دلیل همین مشکلات و نارضایتی های مشتریان شرکت فیکس پایپ با تشکیل تیم های متعدد تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در سراسر شهر تهران، خیال مصرف کنندگان پکیج ایران رادیاتور را برای همیشه راحت کرده است.

مجموعه فیکس پایپ علاوه بر تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور خدمات لوله کشی ساختمان ، بازسازی لوله کشی آب و فاضلاب، رفع نم و رطوبت ساختمان، تشخیص ترکیدگی لوله و …. آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد. در هر نقطه از تهران بزرگ که هستید هر زمان که نیاز به خدمات فیکس پایپ داشتید کافی است با یک تماس خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

در این بخش مطالبی را پیرامون تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور خواهیم گفت و سپس شما را با لیست تعمیرات پکیج ایران رادیاتور آشنا می کنیم تا در صورت بروز مشکل برای دستگاه خود، بتوانید از روند سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور اطلاعات کافی داشته باشید.

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران توسط مجموعه فیکس پایپ انجام میشود. تمامی سرویسکاران این مجموعه با گذراندن دوره های تخصصی در مراکز فنی و حرفه ای به دانش کافی در مورد تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور دست یافته اند. در کنار علم تعمیر پکیج، تجربه می تواند هر نوع خرابی که در دستگاه ایجاد می شود را بر طرف نماید.

این شرکت با جذب نیروهای جوان و بدون سوء پیشینه و فعال توانسته تمامی مناطق 22 گانه شهر تهران را زیر پوشش خود قرار دهد. خدمات تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور به صورت 24 ساعته 7 روز هفته انجام میشود. همشهریان عزیز تهرانی در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به سرویس پکیج دیواری داشتند می توانند با شماره داخل سایت تماس گرفته و نسبت به اعزام سرویسکار، درخواست خود را ثبت نمایند.

سرویس پکیج ایران رادیاتور فیکس پایپ شامل تعمیر و تعویض تمامی قطعات داخلی و عوامل خارجی که سبب می شود دستگاه شما دچار مشکل شده و به خوبی کار نکند میشود. این موارد نظیر:

 • هواگیری پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • رسوب زدایی پکیج ایران رادیاتور
 • سرویس کامل پکیج( که به سرویس های سالیانه و نیم سال تقسیم میشود)
 • اسید شویی پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • تعمیر و تعویض قطعات معیوب(سرویسکاران فیکس پایپ موظف هستند تنها در صورت خرابی فطعه آن راتعویض نمایند.)
 • چکاپ دستگاه با چک لیست های مخصوص
 • تعمیرات لوله کشی پکیج ایران رادیاتور

می باشد. علاوه برلیست بالا بعضا مسائلی همچون انسداد مسیر دودکش و کمبود اکسیژن محیط نیز می تواند برای پکیج ایران رادیاتور ایجاد مشکل نماید.  مجموعه فیکس پایپ به عنوان مرکز تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران از لوله کش سیار و با سابقه و ابزارآلات پیشرفته استفاده می نماید. انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور در مدلهای مختلف، شامل خدمات این شرکت می باشند.

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور شامل چه مواردی است؟

چگونگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور

به طور کلی تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور با دو عامل داخلی و خارجی مرتبط است. قطعات داخلی پکیج ایران رادیاتور یکی از مهمترین مواردی است که در تعمیر پکیج دیواری به آن بهای زیادی داده میشود. هر قطعه می تواند نقش موثری در سلامت دستگاه یا خرابی آن ایفا کند. در بیشتر مواقع قطعات پکیج دیواری با یک سرویس ماهانه یا سالیانه مثل روز اول می شوند و به ندرت پیش می آید که قطعه ای تعویض شود.

در شرکت فیکس پایپ کلیه سرویسکاران موظف هستند تا زمانی که قطعات معیوب قابلیت تعمیر دارند حق ندارند از قطعه نو استفاده نمایند. به کار بردن قطعات جدید هم مشروط به اجازه مشتری می باشد.

با توجه به اینکه مدلهای زیادی از پکیج ایران رادیاتور در بازار وجود دارد باید عیب یابی پکیج دیواری ایران رادیاتور مختص آن دستگاه انجام شود. مدلهایی که خدمات تعمیر پکیج دیواری در مجموعه فیکس پایپ سرویس، تعمیر و عیب یابی میشوند می توان به مدل E، مدل M، مدل سری L، سری K، مدل OCE و مدل سری BM اشاره کرد. باید اضافه کنیم برای تشخیص فن دار بودن یا بدون فن بودن دستگاه نیز از حروف FF و CF استفاده میشود. FF پکیج ایران رادیاتور فن دار و CF پکیج دیواری بدون فن می باشد.

علاوه بر نوع تعمیر پکیج در این مدلها، کد خطای پکیج دیواری ایران رادیاتور نیز بسته به نوع دستگاه (آنالوگ و دیجیتال) متفاوت است. کلیه خدماتی که برای عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در نظر می گیرند به مسائلی همچون:

 • اسید شویی پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • هواگیری
 • رسوب زدایی
 • تعمیر و تعویض قطعات فرسوده و خراب
 • تشخیص ترکیدگی لوله پکیج دیواری
 • رفع انواع کد خطای پکیج ایران رادیاتور
 • و …

در نظر می گیرند. شما عزیزان با خیالی آسوده می توانید در هر نقطه از تهران که باشید هر زمان نیاز به ارائه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور دارید با شماره داخل سایت تماس بگیرید تا سرویسکار مربوطه کمتر از 30 دقیقه در محل شما حضور یابد.

لیست تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

لیست تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

خوشبختانه امروزه به کمک سرویسکاران شرکت فیکس پایپ بالای 90 درصد خرابی های و مشکلاتی که منجر به تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور می باشد قابل شناسایی و بر طرف کردن شده است. اکثر این خرابی ها در تمامی برند های پکیج دیواری مشترک است و شما با هر برندی می توانید از سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور استفاده نمایید.

در مجموعه فیکس پایپ کارشناسان ما برای سهولت در تشخیص انواع خرابی ها اقدام به تهیه لیست تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور کرده اند. در لیست، اکثر خرابی ها و مشکلات احتمالی آورده شده تا سرویسکار تنها با بررسی ساده بتواند تعمیر پکیج دیواری را در محل انجام دهد. از مهمترین خرابی ها در لیست تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور می توان به:

 • عیب یابی پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل k24ff
 • علت روشن نشدن مشعل پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • تعمیر فن پکیج ایران رادیاتور
 • تعمیر جرقه زن پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • نصب و تعمیر فلوسوئیچ ایران رادیاتور
 • تعمیر شیر برقی پکیج شوفاژ دیواری
 • تعمیر مبدل ثانویه پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • هواگیری پکیج
 • رسوب زدایی
 • تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • کد خطای پکیج دیواری ایران رادیاتور

اشاره کرد. این موارد اصلی ترین مشکلاتی است که به صورت طبیعی و در گذر زمان می تواند برای انواع پکیج دیواری به وجود بیاید. اگر یکی از خرابی های بالا برای پکیج دیواری ایران رادیاتور شما رخ دهد بهترین کار برای رفع آن چیست؟

معمولا در این شرایط افراد خود را در حد یک تعمیرکار پکیج دیواری می بینند و سریعا بدون فکر به عواقب آن اقدام به باز کردن قطعات دستگاه می کنند بی آنکه اصلا یدانند چرا پکیج دیواری از کار افتاده و این خاموش بودن مربوط به کدام قسمت می باشد. در نتیجه این سهل انگاری عواقب جبران ناپذیر مالی و جانی برای آنها به وجود می آورد.

از نظر کارشناسان و افرادی که تجربه تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور را دارند در زمانهایی که مشترکین با مشکلات و خاموشی پکیج دیواری مواجه می شوند بهتر است از یک مرکز تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران کمک بگیرد. این سازمان ها از ابتدای روند تعمیر و نگهداری دستگاه شما را در اختیار دارند و شما با خیالی آسوده و بدون استرس می توانید پکیج دیواری ایران رادیاتور خود را به آنها بسپارید. علاوه بر این تضمین کیفیت و روشن شدن سیستم گرمایشی نیز از مزایای خدمات اینگونه مراکز می باشد.

در قسمت بعدی شما را با چگونگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

چگونگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور

عیب یابی عمومی پکیج ایران رادیاتور

چگونگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور بستگی به خرابی و مشکلی که برای دستگاه به وجود می آید در نظر گرفته میشود. این موارد به دو بخش عیب یابی عمومی و تخصصی پکیج دیواری تقسیم میشود. معمولا در بخش عمومی افراد با اطلاعات جزئی می توانند تا حدودی مشکل را بر طرف نمایند. اما در بخش عیب یابی تخصصی پکیج ایران رادیاتور تمامی قسمت ها و قطعات دستگاه به صورت دقیق بررسی میشود تا مشکل بر طرف شود.

عیب یابی عمومی پکیج ایران رادیاتور

قبل از هر تعمیری بایستی عیوب عمومی پکیج دیواری ایران رادیاتور را بررسی کنیم تا از هزینه های اضافی جلوگیری کنیم. به جرات میتوان گفت نزدیک به 80% مواقعی که سرویسکار پکیج دیواری برای سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور مراجعه می کند با این عیوب سر و کار دارد. عیوب عمومی عبارتند از:

 •  آب: باید مقدار فشار اب موجود در داخل پکجی بین 1 تا 1.5 بار باشد. برای اینکار می توانید از پکیج زیر دستگاه کمک بگیرید. پیچ را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا مقدار بار افزایش پیدا کند. سپس آن را سفت نمایید.
 •  برق: برای اطمینان از برق داشتن دستگاه می توانید با یک فاز متر پریز مورد نظر را چک کنید. اگر برق به دستگاه نمی رسید دو شاخه پکیج را بر عکس وارد کنید. در بعضی مواقع جای فاز و نول تعییر پیدا می کند.
 • گاز: از باز بودن ورودی اصلی و ورودی زیر پکیج دیواری اظمینان حاصل کنید.
 •  اکسیژن: اگر پکیج شما با کمبود اکسیژن روبرو شد می توانید قاپکها و فلنچ را باز کنید. با اینکار کمببود اکسیژن دستگاه شما بر طرف خواهد شد.

با بررسی این موار ساده می توانید از لوله کشی پکیج دیواری ایران رادیاتور در بیشتر مواقع جلوگیری نمایید. سعی کنید عیب یابی دستگاه را به نمایندگی پکیج دیواری ایران رادیاتور بسپارید تا مشمول هزینه های اضافی نگردید.

عیب یابی تخصصی پکیج دیواری ایران رادیاتور

این نوع عیب یابی بیشتر توسط نمایندگی پکیج دیواری ایران رادیاتور در سطح شهر تهران انجام میشود. این مراکز با سرویسکاران مجرب و با سابقه قادر هستند هر نوع خرابی و مشکلی که برای انواع پکیج دیواری به وجود می آید را در زمان بسیار کوتاهی تشخیص داده و بر طرف نمایند.

از آنجایی که تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور بصورت کاملا فنی بوده و نمیتوان آن را به صورت مقاله ارائه داد در این قسمت به طور خلاصه به بررسی تعدادی از این موارد می پردازیم.

1- آیا فشار مدار پکیج دیواری کم است؟

عموما بیشترین خطایی که ممکن است حین تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور با آن برخورد کنید ارور 70 40 یا به عبارتی E1 می باشد. این خطا توسط مانومتر یا گیج فشار نمایش داده میشود. در پکیج های ایران رادیاتور گیج فشار به رنگ مشکی در زیر پکیج قرار گرفته و بر روی آن اعداد 0 تا 4 نوشته شده است. بهتر است محدوده فشار دستگاه بین 1 تا 1.5 بار تنظیم شود.

برای بالا بردن فشار آب پکیج باید از شیر پر کن دستگاه را باز کنید تا فشار آرام آرام افزایش پیدا کند. در منازلی که پمپ آب دارند می توانند هم زمان شیر آب سرد قسمتی را باز کنند تا با فعال شدن پمپ، آب با فشار وارد پکیج ایران رادیاتور شود. اما اگر با این کار فشار دستگاه تغییری نکرد احتمالا نیاز به تعمیر شیر پرکن پکیج دیواری ایران رادیاتور دارید و باید به مواردی همچون: خرابی شیر پرکن، گرفتگی مسیر شیر پرکن، مسدود شدن مسیر مانومتر و افت فشار آب ورودی به پکیج را بررسی نمایید.

2- علت گرم و سرد شدن آب پکیج دیواری ایران رادیاتور

معمولا این مورد به پکیج دیواری مربوط نیست و دلیل آن بیشتر به نوسانات آب توسط پمپ یا خرابی منبع انبساط پمپ ساختمان برمیگردد. در این مواقع باید پمپ تعمیر یا تعویض شود. موضوعاتی که به پکیج دیواری ایران رادیاتور مرتبط است بیشتر به جرم گرفتن مبدل اصلی و ثانویه اشاره کرد. در واقع رسوب گرفتن قسمتی از مبدل که اب مصرفی عبور می کند دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج دیواری ایران رادیاتور می باشد.

این مشکل عموما با ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور قابل مشاهده می باشد. با استفاده از اسید مخصوص می توان رسوب مبدل ها را از بین برد. اگر با این کار همچنان این اختلال در سیستم شما وجود دارد می تواند از سنسور آبگرم مصرفی دستگاه خراب شده باشد و نیاز به تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور باشد.

سایر مواردی که می تواند این مشکل را در پکیج به وجود بیاورد می توان به تنظیم نبودن شعله، خرابی سنسور شوفاژ، ضعیف شدن پمپ پکیج دیواری و … هم مد نظر قرار داد. سعی کنید با باز کردن قاپکها و فلنچ اکسیژن رسانی را بیشتر کنید و برای اسید شویی پکیج دیواری ایران رادیاتور به تنهایی اقدام نکنید و از سرویسکار پکیج دیواری کمک بخواهید.

این موارد تنها بخشی از خرابی هایی است که حتما باید توسط افراد با تجربه و نمایندگی تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران انجام شود تا شما با خیالی راحت و آسوده بتوانید تا سالیان متوالی از دستگاه خود بهره ببرید.

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور شبانه روزی

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور شبانه روزی در تهران یکی دیگر از خدماتی است که شرکت فیکس پایپ در سراسر شهر تهران به همشهریان عزیز ارائه می کند. از آنجایی که خرابی پکیج دیواری ایران رادیاتور اجتناب ناپذیر است و ممکن است در هر ساعت از شبانه روز رخ دهد، همکاران ما در تمامی نقاط شهر تهران مستقر هستند تا بتوانند تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور را به صورت شبانه روزی در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل انجام دهند.

سرویس های این شرکت علاوه بر 24 ساعته بودن مزایای دیگری همچون:

 • استفاده از سرویسکار پکیج با تجربه بدون سوء پیشینه
 • تعمیر و نگهداری پکیج دیواری ایران رادیاتور در ساعت دلخواه مشتری
 • استفاده از قطعات مصرفی پکیج (در صورتی که قطعات مصرفی قابل استفاده باشند)
 • تضمین کیفیت خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • پاسخگویی 24 ساعته
 • اعزام نیرو ظرف 30 دقیقه
 • ارائه انواع خدمات در ساعات مورد نظر مشتری
 • و ….

از دیگر مواردی است که می توانید سرویس پکیج دیواری خود را به این شرکت بسپارید. در صورت نیاز به هر گونه خدمات کافی است با شماره داخل سایت تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم در مورد ارائه خدمات مناسب و ثبت سفارش انجام شود.

کد خطای پکیج دیواری ایران رادیاتور

کد خطای پکیج دیواری ایران رادیاتور

کد خطای پکیج دیواری ایران رادیاتور یکی از راههایی است که خرابی ها و مشکلاتی که در دستگاه شما به وجود می آید را توسط اعداد مشخصی، نمایش می دهد. با دانستن این ارورها به آسانی می توانید دستگاه خود را چک کنید و خطاهای ایجاد شده بر طرف نمایید. در این قسمت شما را با انواع کد خطای پکیج دیواری ایران رادیاتور آشنا می کنیم تا بتوانید در صورت نیاز از این ارورها برای رفع مشکل سیستم خود استفاده نمایید.

کد خطای پکیج ایران رادیاتور (L36FF،K24FF،K24FF،L28FF)

1- E1: فشار آب پکیج دیواری کم است. برای رفع این مشکل سعی کنید فشار دستگاه بین 1تا 1.5 بار باشد.

2- E2: این خطا نشان دهنده تشکیل نشدن شعله است. با بررسی یون و جرقه زن می توانید این مشکل را حل کنید.

3- E12 ،E39 ،E99: این مورد به خرابی برد پکیج دیواری اشاره دارد.

4- E81: این کد زمانی نمایش داده میشود که پمپ خراب شده است. در این صورت باید رسوب گیری پکیج دیواری انجام بگیرد.

5- E32: خرابی ترمیستور شوفاژ دیواری

6- E51: ایجاد مشکل در پرشر سوئیچ هوا

کد خطای پکیج ایران رادیاتور (E24 E28 E24 ECO)

1- ارور 80: پمپ خراب است

2- خطای 70 60 50: خرابی سنسور NTC

3- چراغ چشمک زن 40 60 80: نشان دهنده خرابی پمپ می باشد.

4- چراغ های 70 80: تشکیل نشدن شعله

5- خطای 40 70: پکیج با افت فشار آب شدید روبرو است

این خطاها مهمترین ارورهایی است که در انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور مشاهده می شود. هنگام بررسی کد ها حتما احتیاط کنید و حتی المقدور از سرویسکار پکیج دیواری برای رفع خطاهای احتمالی کمک بگیرید.

هزینه تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

اگر فکر می کنید تعمیر پکیج دیواری کار اسانی است و نیازی به متخصص ندارد سخت اشتباه می کنید. وجود قطعات گسترده و متنوع و سر و کار داشتن با برق و گاز شما را مجاب می کند تا در صورت بروز مشکل از افراد با تجربه و متخصص در زمینه سرویس پکیج دیواری راهنمایی بخواهید.

قیمت تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور طبق نرخ مصوب اتحادیه می باشد و براساس نوع خدماتی که از شرکت دریافت می کنید متغییر است. به عنوان مثال هزینه اسید شویی پکیج با قیمت تعویض مبدل اصلی متغاوت است.

معمولا قبل از انجام هر کاری سرویسکار عیب یابی پکیج دیواری را انجام می دهد تا هزینه تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور را برآورد کند. سپس با هماهنگی مشتری اقدامات لازم در جهت بر طرف کردن مشکل انجام میدهد.

5/5 - (6 امتیاز)
4 پاسخ
 1. ثریا احمدی

  سلام ببخشید من پکیج ایران رادیاتور دارم ی مدتی هست افت فشار داره مطالب شما رو خوندم اما باز نتونستم درستش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید که چکار باید بکنم؟

  1. فیکس پایپ

   سلام بهتره با سرویسکار تماس بگیرید تا به صورت تخصصی مشکلتون بررسی و رفع بشه میتونید با شماره داخل سایت تماس بگیرید

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای فیکس پایپ

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۳۹۵۵۳۴۱

09123955341 (فقط تهران)