لوله کشی تهرانپارس

فیکس پایپ > لوله کشی شرق تهران > لوله کشی تهرانپارس
لوله کشی تهرانپارس

لوله کشی تهرانپارس توسط لوله کش حرفه ای و ماهر با دستگاههای پیشرفته انجام میشود. برای دریافت خدمات لوله کشی محدوده تهرانپارس می توانید با شماره داخل سایت تماس بگیرید و با توجه به مشکلی که دارید درخواست اعزام سرویسکار نمایید. در این شعبه که زیر نظر لوله کشی شرق تهران فعالیت دارد می توانید در هر ساعت از شبانه روز که با خرابی روبرو شدید فقط با یک تماس لوله کش سیار در محل شما حاضر خواهد شد. تمامی خدمات این مجموعه به صورت شبانه روزی بوده و در ایام تعطیل نیز می توانید از خدمات تضمینی ما نهایت استفاده را ببرید.

خدمات لوله کشی تهرانپارس

خدمات لوله کشی تهرانپارس

تهرانپارس یکی از مناطق خوش آب و هوای تهران می باشد که بخش وسیعی از شمال شرق را پوشش می دهد. این منطقه چهار میدان بزرگ و اصلی دارد که به خیابان تیر انداز وصل می شود.

اما دسترس پذیری این محله به سایر مناطق تهران سبب شده خدمات لوله کشی تهرانپارس در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام شود. منطقه تهرانپارس از سمت غرب به بزرگراه باقری، از شمال به بزرگراه بابایی، از جنوب بزرگراه رسالت و بزرگراه زین الدین شرایط بسیار خوبی را برای رسیدن لوله کش فراهم کرده به نحوی که سرویسکار می تواند برای مراجعه از این بزرگراه ها و خیابان ها در زمان کوتاه تری خود را به محل برساند.

شرکت لوله کشی تهرانپارس فیکس پایپ با افزایش تعداد سرویسکاران خود توانسته کل منطقه 4 را پوشش دهد. با این کار شما دیگر نیازی نیست نگران خرابی های احتمالی در لوله های خود باشید. ما در تمامی محله ها، تاسیساتی تهرانپارس را مستقر کرده ایم تا پس از ثبت درخواست شما فورا به محل اعزام و پس از بررسی خرابی، فورا آن را بر طرف نماید.

تعمیرات لوله کشی تهرانپارس

تعمیرات لوله کشی تهرانپارس

تعمیرات لوله کشی تهرانپارس یکی از بهترین و با کیفیت ترین خدماتی است که از سوی شرکت فیکس پایپ ارائه می شود. شما هر گونه خرابی و مشکلی که در لوله منزل یا شرکت خود داشته باشید می توانید روی کمک ما حساب کنید. در مجموعه فیکس پایپ تعمیرات لوله کشی تهرانپارس از خرده کاری گرفته تا انجام پروژه های بزرگ را شامل می شود.  سرویسکاران ما تاسیسات تهرانپارس را به صورت کاملا حرفه ای و تضمینی انجام می دهند تا خیال شما از بر طرف شدن کامل خرابی راحت شود.

معمولا تا زمانی که مشکلی در لوله های ساختمان ما به وجود نیامده کمتر اتفاق می افتد که سمت لوله ها یا حتی شیر فلکه کنتور و تجهیزاتی که آب را در ساختمان به جریان می اندازند برویم و به خیال خود مشکلی وجود ندارد. اما خدای ناکرده کافی است یک ساعت آب قطع شود یا نم و رطوبتی در یکی از دیوارها یا سقف مشاهده شود آن وقت به زمین و زمان فحش می دهیم که این چه ساختمانی است یا در آن از مواد بی کیفیت استفاده شده است.

به نظر باید مشکل را جای دیگر جستجو کنید چرا که هر لوله یا تجهیزاتی عمر مفیدی دارد که یک روزی به پایان می رسد. در بیشتر موارد قبل از هر خرابی و حادثه در ساختمان مشکلات خود را به شکل علائم و نشانه هایی به ساکنین نشان می دهند. در این مواقع اگر شما نشانه ها را جدی بگیرید و سعی کنید آن را در نطفه خفه کنید می توانید از چالش های بزرگی که بعدها می تواند رخ دهد در امان باشید.

تاسیساتی در تهرانپارس

بررسی و چک کردن ظاهری لوله ها، فلکه کنتور و اتصالات داخلی و خارجی یکی از روشهایی است که می تواند شما را زودتر به این نشانه ها برساند. چنانچه به آثاری از نم و رطوبت، زنگ زدگی، شکستگی، نشتی و … برخوردید با لوله کشی تهرانپارس تماس بگیرید تا پشتیبانی موادر لازم را خدمت شما بازگو گند. سپس برای حل مشکل و بررسی دقیق تر می توان لوله کش سیار تهرانپار را به محل فرستاد تا مشکل را از نزدیک چک نماید و اگر نیازی به تعمیر یا تعویض بود همانجا جلوی پیشروی را بگیرد.

تعمیرات لوله کشی تهرانپارس شامل خدمات:

 • تشخیص و ترمیم ترکیدگی و نشتی با دستگاه
 • عایق کاری سرویس بهاشتی، حمام، آشپزخانه با لازم و تجهیزات مناسب
 • خرده کاری لوله آب و فاضلاب ساختمان
 • نصب و تعمیر شیرآلات، شیر پیسوار و …
 • نصب توالت فرنگی به همراه تست نشتی
 • تعمیرات توالت فرنگی انواع برندها
 • بازسازی لوله شکسته شده
 • نصب سیفون زیر سینک ظرفشویی و روشویی تک لگن و دو لگن
 • لوله کشی روکار، توکار، زیر سقفی و …
 • ….

در تعمیرات لوله کشی تهرانپارس شعبه شمال شرق تهران شما قادر خواهید بود هر نوع سرویسی که مد نظرتان است را تنها با یک تماس و ثبت درخواست دریافت نمایید. حتما در زمان تماس با شماره داخل سایت خدمات مورد نظر خود را به پشتیبانی اعلام نمایید تا سرویسکار مناسب کار شما اعزام شود.

در همین زمینه بخوانید: لوله کشی شرق تهران

تشخیص ترکیدگی لوله تهرانپارس

تشخیص ترکیدگی لوله تهرانپارس

تشخیص ترکیدگی لوله تهرانپارس یکی از سرویس های است که به صورت کاملا تخصصی و تضمین شده انجام میشود. عموما پیدا کردن منشا نم و رطوبت در منزل کار هر کسی نیست و نیاز به تجهیزات مناسب و پیشرفته دارد. مخصوصا اگر بافت ساختمان قدیمی باشد و ترکیدگی در کف باشد به هیچ عنوان نمی توان نقطه ای برای آن مشخص کرد.

برای پیدا کردن ترکیدگی های پنهان و پیدا تنها راه حل استفاده از کارشناس ترکیدگی لوله می باشد. این افراد با تجربه زیادی که دارند در کنار استفاده بهینه از دستگاه نشت یابی لوله به راحتی می توانند با حداقل تخریب محل مورد نظر را یافته و سپس پسی از تایید مشتری اقدام به ترمیم آن نمایند.

با علائم زیر به راحتی می توانید ترکیدگی و نشتی واحد خود را پیدا کنید:

 • کم شدن ناگهانی فشار آب
 • ریختن گچ یا تبله شدن کاغذ دیواری
 • ریزش بخشی از سقف
 • صدای چکه اب در دیوار
 • افزایش بی دلیل قبض اب بها
 • افت فشار (بار) پکیج دیواری
 • و ….

هر زمانی که به این موارد برخوردید کافی است با لوله کشی تهرانپارس تماس بگیرید و گزارش کاملی از وقوع حادثه به کارشناس نشت یابی ارائه نمایید. پس از آن سرویسکار مراحل ثبت درخواست و اعزام لوله کش با دستگاه را برای شما انجام می دهد. ما در تمامی مناطق کارشناسان ماهر با تجهیزات کاملی را مستقر کرده ایم تا اگر نیاز به تشخیص ترکیدگی لوله تهرانپارس داشتید بتوانید با شماره داخل سایت ارتباط برقرار نمایید.

تاسیسات لوله کشی در تهرانپارس

تاسیسات لوله کشی در تهرانپارس

تاسیسات لوله کشی در تهرانپارس می تواند هر نوع خدماتی که ساکنین این مناطق نیاز دارند را برآورده کند. گاهی پیش امده که ما در پیدا کردن متخصص کاربلد و منصف با مشکل روبرو شده ایم یا از افرادی استفاده کرده ایم که بسیار ناشی و نابلد کار بوده اند که به جای رفع مشکل خرابی را دو چندان کرده اند. ما در شعبه تاسیسات لوله کشی در تهرانپارس به دقت این موضوع را بررسی کرده ایم و سعی کرده ایم با استخدام سرویسکاران مجربف با اخلاق که سابقه کیفری ندارند عزیزانی که در منطقه تهرانپارس زندگی می کنند بدون استرس و نگرانی هر زمانی که دوست داشتند بتوانند از خدمات این مجموعه بهره مند شوند.

مهم نیست چه ساعتی لوله های شما دجار خرابی می شوند ما همه روزه حتی ایام تعطیل سرویس دهی با کیفیتی را ارائه می دهیم. پکیج این مجموعه در زمینه ارائه خدمات لوله کشی تهرانپارس کامل است. چنانچه نیاز به سرویس های مشابهی داشتید می توانید در کامنت ها بنویسید تا فورا آن را برای شما مهیا کنیم. هدف این مجموعه جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت فیکس پایپ

۰۹۱۰۳۹۵۰۰۴۲

۰۹۱۰۳۹۵۰۰۴۲

Call Now Button09103950042 (فقط تهران)