لوله کشی کوی بیمه

فیکس پایپ > لوله کشی غرب تهران > لوله کشی کوی بیمه
لوله کشی کوی بیمه

شماره لوله کشی کوی بیمه

اگر با خرابی در سیستم لوله کشی روبرو هستید کافی است با شماره 09103950042 تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی نزدیکترین سرویسکار به شما را به محل اعزام کنند. تمامی خدمات بدون کثیفی، با کیفیت بالا و 100% تضمینی انجام می شود.

09103950042

لوله کشی کوی بیمه برای دسترسی راحت و آسان ساکنین منطقه غرب توسط شرکت فیکس پایپ راه اندازی شده است تا بتوانند تنها با یک تماس انواع سرویس های تاسیساتی همچون تعمیرات لوله کشی ساختمان، تعمیر توالت فرنگی، نصب و جابجایی انواع شیرآلات، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، شناسایی و رفع دیوار و سقف و… در محل دریافت نمایند.

فیکس پایپ در این مرکز از افراد با تجربه و ماهر در کنار تجهیزات پیشرفته و بروز استفاده کرده تا همشهریان عزیز بتوانند با خیالی آسوده در هر ساعت از شبانه روز فقط با یک تماس درخواست خود را ثبت نمایند. ما همه روزه حتی ایام تعطیل آماده خدمت رسانی هستیم.

نحوه لوله کشی کوی بیمه تهران

نحوه لوله کشی کوی بیمه تهران

زمانی نیاز به حضور لوله کش دارید که در سیستم لوله کشی خود یا تجهیزات بهداشتی خللی ایجاد شده باشد. در این شرایط بهترین کار این است که بدون فوت وقت با لوله کش سیار ارتباط بگیرید تا فورا خود را بر رفع مشکلات ایجاد شده به محل برساند.

روال کار شعبه لوله کشی کوی بیمه به این صورت است که پس از ثبت درخواست از سوی مشتری، نیروی فنی ماهر را از نزدیکترین نقطه به آدرس مذکور اعزام می کنیم تا با استفاده از تجربه و ابزارالات حرفه ای، خرابی را از منشا پیدا کرده و آن را به طور کامل بر طرف نماید.

موضوعی که باید به آن دقت کرد این است که با توجه به گستردگی مشکلات به وجود آمده در تاسیسات ساختمان، تعمیرکار باید بهترین روش را برای رفع آن در نظر بگیرید. به عنوان مثال در خانه ای که آثار نم و رطوبت در دیوار و سقف مشاهده می شود باید با استفاده از دستگاه نشت یاب بتواند نزدیکترین نقطه را شناسایی نماید.

اما در بحث تعمیر توالت فرنگی نیاز به دستگاه خاصی نداریم و با بررسی قطعات داخلی مخزن عملکرد آنها را آنالیز کرده، چنانچه لوازم به خوبی وظیفه خود را انجام نمی دادند ابتدا سراغ تعمیر رفته، در صورتی که امکان درست کردن وجود نداشت باید از قطعه جدید به کار برد.

دلایل اصلی ایجاد خرابی در لوله

دلایل اصلی ایجاد خرابی در لوله کشی کوی بیمه

امروزه در اکثر ساختمان های تهران با مشکلات مختلفی روبرو هستیم که علت های فراوانی می توان برای آن در نظر گرفت. اما از مهمترین آنها می توان به:

 • قرار گرفتن در بافت فرسوده
 • خطاهای انسانی
 • استفاده از مواد اولیه بی کیفیت
 • سپردن کار به افراد ناشی
 • عبور لوله ها از مسیر پر رفت و آمد
 • ریختن مواد زائد و پلاستیک در لوله فاضلاب
 • به کار بردن مواد اسیدی
 • افتادن اشیا داخل لوله
 • نداشتن شیب مناسب
 • و…

اشاره کرد. برای شناسایی هر کدام از این موارد نیازمند استفاده از خدمات این مجموعه هستید. زیرا فقط افراد متخصص و کاربلد می توانند با توجه به خرابی ایجاد شده، منشا را ردیابی و آن را به طور 100% بر طرف نمایند.

مثلا نشتی هایی که در لوله کشی روکار وجود دارد با توکار متفاوت است و روش ترمیم هر کدام شرایط و تجهیزات مخصوصی دارد که سرویسکار باید با توجه به آن روش درست را با مشتری در میان گذاشته و پس از تایید، اقدامات لازم را خیلی سریع انجام دهد.

خدمات لوله کشی سیار در محدوده کوی بیمه

خدمات سیار در محدوده لوله کشی کوی بیمه

احتمالا تاکنون متوجه شدید که خرابی در سیستم لوله کشی یک روزه ایجاد نمی شود و می تواند به ماه ها و شاید هم سالهای گذشته برگردد. مخصوصا خانه هایی که در بافت فرسوده قرار دارند یا از روش های سنتی برای آب رسانی و تخلیه فاضلابی استفاده کرده اند بیشتر با این مسئله مواجه می شوند.

نکته دیگر این است که این اتفاقات مثل رفع نم و رطوبت ساختمان یا نشتی های ریز و درشت زمان دقیقی ندارند و ممکن است هر لحظه اتفاق بیفتد! حال سوال اینجاست که اگر در ساعات پایانی این حوادث رخ دهد تکلیف ساکنین چه می شود؟

خوشبختانه تیم پشتیبانی لوله کشی کوی بیمه به خوبی این موضوعات را بررسی کرده و با استقرار سرویسکاران سیار در هر محله، علاوه بر کوتاه کردن زمان رسیدن تعمیرکار توانسته اند مشکل پیدا نکردن کارشناس را برای ساکنین این محدوده را بر طرف کنند.

از مزایایی تاسیساتی به صورت گردشی این است که اگر خدای ناکرده در هر ساعتی از شبانه روز با خرابی روبرو شدید در کمال خونسردی و به دور از استرس می توانید فقط با یک تماس درخواست خود را برای اعزام سرویسکار ثبت نمایید. از مزایایی دیگر می توان به:

 • لوله کشی پکیج 
 • تعمیر توالت فرنگی
 • نصب انواع شیرآلات ایرانی و خارجی
 • نشت یابی با دستگاه
 • تعویض مغزی شیرهای معمولی، شیر فلکه
 • لوله بازکنی
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب
 • نصب حوله خشک کن
 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
 • ترمیم لوله شکسته آب و فاضلاب

لوله کشی کوی بیمه کاملا تضمینی

لوله کشی کوی بیمه کاملا تضمینی

این شعبه برای انجام کلیه سرویس های مرتبط با لوله کشی آب و فاضلاب تاسیس شده است. هر کجا که لوله کشیده شده می تواند در معرض آسیب های طبیعی و غیر طبیعی قرار بگیرد. بهترین کار این است که هر کجا با علائم و نشانه ها روبرو شدید از همکاران ما کمک بگیرید.

شرکت فیکس پایپ این تضمین را به شما می دهد که کلیه کارشناسان مرکز با تجربه بالا و تجهیزات پیشرفته قادرند هر نوع مشکلی را شناسایی و به صورت آن را رفع نمایند. در لوله کشی کوی بیمه استادکار ضمانت حسن انجام کار خود را در قبال تمامی مشتریان به کار می گیرد تا تعهد خود بتواند بهترین خدمات را برای شما فراهم نماید.

به عنوان مثال برای لوله کشی شوفاژ سرویسکار باید تمامی شرایط را در نظر گرفته سپس با مشورت صاحبخانه روند اجرایی را آغاز کند. در پایان پروژه هم مشتری می تواند از تکنسین درخواست تست کار انجام شده را داشته باشد تا از صحت و سقم آن اطمینان حاصل کند.

اعزام فوری در لوله کشی کوی بیمه

اعزام فوری در لوله کشی کوی بیمه

یکی دیگر از مزایایی که شعبه لوله کشی کوی بیمه نسبت به سایر مراکز دارد این است که سرویسکاران فیکس پایپ به صورت سیار و گردشی در خیابان ها مستقر هستند تا به محض اعلام خرابی از سوی مشتری، بدون فوت وقت خود را به محل برسانند.

معمولا در بحث مشکلات لوله کشی زمان مولفه بسیار مهمی است و می تواند در میزان کم و زیاد خسارت نقش اساسی ایفا نماید. مثلا برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه هر چقدر زمان رسیدن کوتاه باشد می توان از گسترش خرابی به سایر واحدها جلوگیری کرد.

پس اگر می خواهید هزینه اضافی ندهید و خرابی بیش از اندازه رخ ندهد بهتر است همین حالا با ما تماس بگیرید تا فورا لوله کش مد نظر را به محل اعزام کنیم تا بتواند از بروز خسارتهای مالی و جانی پیشگیری کرده و آرامش را به خانه شما برگرداند.

Rate this post

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای فیکس پایپ

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۳۹۵۵۳۴۱

09123955341 (فقط تهران)