لوله کشی حکیمیه

فیکس پایپ > لوله کشی شرق تهران > لوله کشی حکیمیه
لوله کشی جکیمیه

لوله کشی حکیمیه خدماتی است که در مواقعی اضطراری و حساس نظیر ترکیدگی لوله، شکستگی لوله آب و فاضلاب، نصب شیرآلات بهداشتی، هرز شدن فلکه کنتور آب و … به آن نیاز دارید. سیستم لوله کشی در ساختمان های تهران همواره در معرض انواع تهدیدها و خرابی های احتمالی بوده و به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست و می تواند در هر ساعتی از شبانه روز اتفاق بیفتد.

در چنین شرایطی پیدا کردن لوله کش سیار و کار بلد همواره دغدغه اهالی ساختمان می باشد و استرس و نگرانی سبب می شود نتوان تصمیم درستی گرفت. بهتر است قبل از این اتفاقات شما با شرکت تاسیسات شبانه‌روزی معتبر آشنا باشید تا به سرعت با آنها تماس بگیرید و نسبت به مشکل خود راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

لوله کشی حرفه ای حکیمیه

ما در مجموعه فیکس پایپ شرایطی را برای اهالی محله حکیمیه ایجاد کردیم تا هر زمان که نیاز به لوله کش حرفه ای داشتند بتوانند تنها با یک تماس و ثبت درخواست، سرویسکار مورد نیاز در محل حاضر خواهد شد. سرویسکاران این مجموعه توانایی انجام هر گونه خدمات در حوزه لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان را دارند که در ادامه قصد داریم شما را با این سرویس ها و نحوه دریافت آن آشنا کنیم.

خدمات لوله کشی حکیمیه تضمینی

خدمات لوله کشی حکیمیه تضمینی

اگر لوله کشی ساختمان توسط افراد بی تجربه و ناشی انجام شود یا لوله کش از مواد و تجهیزات بی کیفیت استفاده کرده باشد مسلما پس از چند روز دوباره مشکل به حالت اولیه برمی گردد. یا اگر محل ترکیدگی یا نشتی لوله درست شناسایی و ترمیم نشود می تواند خسارتهای بیشتری به ساختمان وارد نماید.

در شعبه خدمات لوله کشی حکیمیه تضمین کیفیت جز شعارها و اولویت های تمامی پرسنل فیکس پایپ می باشد. ما همواره در تلاش هستیم تا بتوانیم از کارشناس با تجربه و ماهر برای ارائه خدمات استفاده نماییم. لوله کش فیکس پایپ وظیفه دارد خدمات خود را با کیفیت مطلوب و بدون کثیف کاری انجام دهد تا در پایان کار مشتری از روال کار رضایت داشته باشد.

علاوه بر کیفیت و حسن انجام کار، تاسیساتی در حکیمیه با تجهیزات کامل به محل اعزام میشود و توانایی انجام هر گونه خرابی در سیستم لوله کشی ساختمان را دارد. یکی از مزیت های استفاده از سرویس های فیکس پایپ در دسترس بودن آن است به طوری که در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به لوله کش سیار داشته باشید می توانید با شماره (09103950042) تماس گرفته فورا درخواست خود را ثبت نمایید.

لوله کشی حکیمیه تهران فوری

لوله کشی حکیمیه تهران فوری

همانطور که می‌دانید حکیمیه یکی از مناطق شرق تهران می باشد. این محله در منطقه 4 شهرداری قرار گرفته و خیابان های بیشماری که این محله در خود جای داده دسترسی بسیار خوبی برای تاسیساتی حکیمیه به وجود آورده تا در مدت زمان بسیار کوتاهی در محل حاضر شود.

بیشترین تردد و اعزام سرویسکار از خیابان های:

خیابان شاهین، بلوار پگاه، خیابان خرم، خیابان نشوه، بلوار اتحاد، بلوار فجر، خیابان بوستان، خیابان بهشت، بلوار بابائیان، بلوار بهار، خیابان فرهنگ

صورت می گیرد. شناختن اکثر خیابان ها و محله های حکیمیه این امکان را برای لوله کش سیار فراهم کرده تا زمان کمتری را تا رسیدن به آدرس مشتری طی کند. به علاوه اینکه لوله کشی در حکیمیه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام میشود تا مشکل به طور کامل رفع شود.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در حکیمیه

نشت یابی لوله حکیمیه

یکی از مهمترین خدماتی که در لوله کشی حکیمیه ارائه می شود نشت یابی لوله آب و فاضلاب با دستگاه پیشرفته می باشد. از آنجایی که اکثر ساختمان های تهران بافت قدیمی دارند و در سیستم لوله کشی از لوله های چدنی استفاده شده خطر ترکیدگی لوله در آپارتمان ها را افزایش می دهد.

نم و رطوبتی که در ساختمان به وجود می آید در ابتدا از نطر ایجاد مزاحمت و حادثه آفرینی برای ساکنین جدی گرفته نمیشود و هیچ کس فکر نمی کند که اگر این تشنی که به وجود آمده بررسی و رفع نود می تواند حوادث مالی و جانی بسیاری برای افراد ایجاد نماید.

اکثر ترکیدگی های لوله به شکل نم و رطوبت خود را نشان می دهند. یا گاهی شما لکه هایی را بر روی دیوار یا سقف می بینید که چند روزی تشکل شده و خود به خود آن منطقه خشک میشود. اینها علائمی هستند که هشدارهایی را مبنی بر نشتی یا ترکیدگی در یکی از نقاط ساختمان به ساکنین می دهند. اگر این نشانه ها جدی گرفته شده و مورد بررسی قرار بگیرند می توان با حداقل هزینه آن را رفع کرد. اما اگر با بی توجهی از کنار آن بگذرید در اینده ای نزدیک می تواند ساختمان شما را تبدیل به آوار نماید که باید هزینه سنگینی برای ترمیم و بازسازی آن پرداخت نمایید.

از چه دستگاهی برای تشخیص نشتی لوله استفاده می شود؟

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در حکیمیه

تجهیزات زیادی برای تشخیص ترکیدگی لوله وجود دارد که همه آنها در کشور ایران وجود ندارد. دستگاه نشت یابی التراسونیک وسیله ای است که تاسیساتی حکیمیه با آن اقدام به تشخیص و بررسی تقاط احتمالی ترکیدگی می نماید. این نکته را فراموش نکنید صرف دستگاه مهم نیست چیزی که حائز اهمت است تجربه سرویسکار در استفاده از این تجهیزات می باشد.

تشخیص کاران این مجموعه با سابقه زیادی که در تشخیص  و ترمیم انواع نشتی دارند می توانند با حداقل تخریب محل آن را پیدا کرده و سپس کار ترمیم را نیز به خوبی و تمیز کاری انجام دهند.

تشخیص ترکیدگی لوله از طریق کنتور آب یکی از سخت‌ترین نشتی هایی است که در ساختمان رخ می دهد. زیرا هیچگونه علائم و نشانی از ترکیدگی دیده نمی شود. در مجموعه فیکس پایپ تمام سرویسکاران قادر هستند حتی اینگونه نم و رطوبت ساختمان را نیز پیدا کرده و رفع نمایند.

در همین زمینه بخوانید: لوله کشی شرق تهران

تاسیساتی در حکیمیه

تاسیساتی در حکیمیه

تا زمانی که مشکلی در لوله کشی ساختمان به وجود نیامده و زندگی ما را به چالش نکشیده ما هیچ وقت به فکر پیدا کردن شرکت لوله کشی در حکیمیه نخواهیم افتاد. اما زمانی که خرابی در لوله ها خوب را به شکل های مختلفی نمایان می کند در به در دنبال تاسیساتی در حکیمیه می گردیم تا بتوان مشکل را رفع کرد.

اگر شما هم در پیدا کردن لوله کش سیار و حرفه ای مشکل دارید و هر موقع نیاز به سرویسکار پیدا می کنید نم یتوانید فرد ماهر و با تجربه ای را پیدا کنید می توانید یک بار هم از خدمات لوله کشی حکیمیه مجموعه فیکس پایپ استفاده نماید. خدمات fixpipe.ir بسیار متنوع بوده و می توانید متناسب با خواسته خود سرویس مورد نظر را دریافت نمایید.

تاسیساتی در حکیمیه چه خدماتی ارائه می دهد؟

لوله کشی شبانه روزی حکیمیه

این مجموعه با استخدام افراد با تجربه و ماهر به عنوان لوله کشی حکیمیه قادر هستند هر نوع خرابی و مشکلی که در لوله ها و بنای ساختمان ایجاد شده را با کیفیت مطلوب به صورت فوری درمان نمایند.

 • رفع نم و رطوبت پنهان و آشکار ساختمان
 • نشت یابی لوله آب و فاضلاب با دستگاه حرفه ای
 • لوله کشی روکار و توکار ساختمان
 • سرویس لوله آب و فاضلاب
 • تعمیر پکیج و آبگرمکن دیواری
 • رفع گرفتگی لوله آب
 • بر طرف کردن انواع گرفتگی لوله فاضلاب
 • درآوردن اشیاء، طلا، موبایل از چاه توالت
 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب
 • تعمیرات انواع توالت فرنگی با هر برندی
 • نصب توالت فرنگی تمامی برندها
 • نصب شیرآلات بهداشتی
 • و …

این خدمات تنها گوشه ای از خدمت رسانی تاسیساتی در حکیمیه می باشد که می توانید در هر زمانی که مایل بودید حتی ایام تعطیل فقط با یک تماس و ثبت درخواست سرویسکار به صورت فوری در اختیار شما خواهد بود.

چرا باید از فیکس پایپ خدمات لوله کشی حکیمیه دریافت کنیم؟

تاسیسات لوله کشی حکیمیه

همانطور که در بالا اشاره کردیم پرسنل ما از افراد با اخلاق و با تجربه در زمینه انواع خدمات تاسیسات ساختمان هستند و متعهد بودن آنها می تواند سرویس با کیفیتی را به مشتری ارائه دهد. در لوله کشی حکیمیه تمامی پرسنل دارای عدم سوء پیشینه هستند و مورد اعتماد شرکت فیکس پایپ هستند.

علاوه بر این شرکت فیکس ویژگی هایی دارد که آن را از سایر مجموعه ها متمایز می کند. این ویژگی ها:

 • خدمت رسانی در تمامی ایام سال حتی روزهای تعطیل
 • دارای پرسنلی با تجربه و ماهر
 • تضمین کیفیت خدمات
 • رفع هر گونه خرابی و مشکل در لوله آب و فاضلاب
 • استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته
 • شبانه‌روزی
 • رفع نم و رطوبت ساختمان
 • و …

هستند. اعتماد مشتری سرمایه این شرکت می باشد و ما همواره در تلاش هستیم روز به روز به کیفیت خدمات ارائه شده بیافزایم تا شما عزیزان از انجام کار و هزینه پرداخت شده کمال رضایت را داشته باشید. هر گونه انتقاد یا پیشنهاد خود را می توانید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت فیکس پایپ

۰۹۱۰۳۹۵۰۰۴۲

۰۹۱۰۳۹۵۰۰۴۲

Call Now Button09103950042 (فقط تهران)