لوله کشی خیابان آزادی

فیکس پایپ > لوله کشی غرب تهران > لوله کشی خیابان آزادی
لوله کشی آزادی

شماره لوله کشی آزادی

برای دریافت خدمات لوله کشی میدان آزادی می توانید همه روزه حتی ایام تعطیل با شماره 09103950042 تماس بگیرید تا همکاران ما در قسمت پشتیبانی نزدیکترین سرویسکار را به محل اعزام کنند. ارائه شرویس ها با کیفیت بالا و تضمینی انحام می شود.

09103950042

لوله کشی آزادی یکی دیگر از خدماتی است که شرکت فیکس پایپ برای منطقه غرب تهران در نظر گرفته است. سرویس هایی همچون تعمیرات لوله کشی، تشخیص نم ورطوبت، تعمیر توالت فرنگی، نصب انواع شیرآلات و… همواره جزئی از نیازهای روزمره ساکنین آپارتمان ها می باشد. از آنجایی که وقوع خرابی در سیستم تاسیساتی هر لحظه امکان دارد بهتر است برای پیشگیری و جلوگیری از آسیب های شدیدتر شماره تلفن لوله کشی آزادی را داشته باشید تا بتوانید فورا با همکاران ما تماس بگیرید.

در این مرکز لوله کش های حرفه ای و متعهد دوره هم جمع شده اند تا بتوانند در جهت کاهش نگرانی و استرس هایی که در مواقع مشکل برای ساکنین به وجود می آید را تا حدودی کم کنند و خود را فورا به محل برسانند. برای این کار کافی است با شماره 09103950042 ارتباط گرفته تا تیم پشتیبانی شما را تا بر طرف شدن موضوع راهنمایی نماید.

لوله کشی آزادی با ضمانت کیفیت

لوله کشی آزادی با ضمانت کیفیت

معمولا خرابی هایی که در بخش تاسیسات ساختمان از شیرآلات گرفته تا لوله های اصلی باعث نگرانی و ایجاد استرس در افراد خانه می شود مخصوصا اگر نیاز مبرم به استفاده از این لوازم وجود داشته باشید. رفع این موارد بهتر است توسط متخصص این حوزه بررسی و رفع شود تا در کوتاه مدت دوباره شاهد اتفاقات این چنینی نباشید.

به عنوان مثال تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کار افراد عادی نیست و باید کارشناسی در محل حاضر باشد که توانایی کار با تجهیزات نشت یابی را داشته باشد تا بتوان محل را با کمترین مقدار کنده کاری پیدا کند. به صورت مختصر باید بدانید نشتی در ساختمان، انواع مختلفی دارد که گاهی ظاهری و زمانی هم مخفی می باشد. حال از شما می پرسم ترکیدگی که به شکل پنهان در خانه وجود دارد را چطور باید پیدا کرد؟

این مورد به هیچ عنوان کار افراد عادی نیست و نیاز به تجهیزات مناسبی دارد تا بتوان، نزدیکترین محل را شناسایی کرد. پس الان متوجه می شوید که نیاز به لوله کش در بیشتر موارد از اهمیت بالایی برخوردار است و می توانید در کنار سلامتی و امنیت خانواده، از پرداخت هزینه های چند باره پیشگیری کنید.

تعمیر توالت فرنگی در لوله کشی آزادی

توالت فرنگی هم در حال حاضر به یکی از تجهیزاتی تبدیل شده است که افراد دوست دارند در کنار توالت ایرانی از آن استفاده کنند. این لوازم در عین سادگی از قطعاتی تشکیل شده است که هر کدام وظیفه ای را بر عهده دارند و اگر خللی در عملکرد آنها به وجود بیاید کار تخلیه و پر شدن فرنگی را با مشکل روبرو می کند.

از این رو تعمیر توالت فرنگی هم بهتر است زیر نظر تعمیر کار لوله کشی آزادی انجام شود تا اگر نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات بود سریسکار با تجربه و دانش خود آن را تعمیر کند. گاهی قطعات با یک سرویس ساده کارایی خود را به دست می آورند گاهی هم نیاز است قطعه جدید جایگزین قطعات مستهلک و معیوب شود.

این موارد تنها مثال های عینی و واقعی از اتفاقاتی است که می تواند در طول روز برای منزل شما اتفاق بیفتد. ما در مرکز لوله کشی ساختمان آزادی همواره آمادگی داریم تا به محض اعلام خرابی از سوی مشتری، سریعا سرویسکاران را به محل اعزام نماییم.

لوله کشی آزادی بدون تعطیلی

لوله کشی آزادی بدون تعطیلی

شاید بارها برای شما پیش آمده است که انتهای روز درست زمانی که می خواهید استراحت کنید یکی از شیرهای آب چکه کند یا سیفون توالت از کار بیفتد و یا اینکه ترکیدگی در لوله ها ایجاد شود که خواب را از چشمان شما بگیرد. در این ساعت از شبانه روز که کسی در خیابان ها نیست چکار باید بکنیم؟

تیم پشتیبانی شرکت فیکس پایپ با مستقر کردن لوله کش سیار آزادی این امکان را برای همشهریان عزیز فراهم کرده است تا در هر ساعت از شبانه روز که دچار مشکل در تاسیسات خود شدند بتوانند سریعا با متخصصین این شعبه تماس گرفته تا از راهنمایی ها و خدمات آنها استفاده نمایند.

لوله کشی ساختمان آزادی با همت سرویسکاران خود توانسته علاوه بر این منطقه، سایر مناطقی که در محدوده خیابان آزادی هستند را هم پوشش دهد. شما می توانید با خیالی آسوده در هر ساعتی با پشتیبانی تماس بگیرید. تمامی کارشناسان افراد موجه و متعهدی هستند که توانایی رفع هر گونه خرابی  و انجام تعمیرات را دارند.

چه خدماتی در لوله کشی آزادی ارائه می شود؟

خدمات لوله کشی آزادی

با تجربه ای که شرکت فیکس پایپ در شهر تهران در حوزه تاسیسات ساختمان دارد و برآوردی که در طول این چند سال انجام شده تیم پشتیبانی و کارشناسان ما تمام تلاش خود را به کار برده اند تا بتوانند هر خدمتی که همشهریان عزیز به آن احتیاج دارند به طور کامل پوشش دهند.

از مهمترین خدمات لوله کشی آزادی می توان به:

 • نصب حوله خشک کن
 • لوله کشی آب سرد و گرم
 • نصب توالت فرنگی
 • نصب و تعمیر انواع شیرآلات ساختمانی
 • نشت یابی و رفع رطوبت با دستگاه
 • تعویض سیفون زیر سینک ظرفشویی و روشویی
 • لوله کشی پمپ آب
 • لوله کشی پکیج دیواری
 • راه اندازی شوفاژ
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب
 •  درآوردن اشیا از چاه توالت
 • و…

اشاره کرد. این موارد به صورت تخصصی زیر نظر کارشناس مجموعه فیکس پایپ انجام می شود. در هر مرحله می توان در حضور مشتری تست سلامت گرفت و چنانچه نیاز به فاکتور داشتید، آن را از تعمیرکار دریافت نمایید.

تمام تلاش ما در تاسیسات آزادی این است که بتوانیم خدمت گذار شما عزیزان باشیم و هر نوع سرویس که نیاز دارید را بدون فوت وقت برای شما مهیا نماییم. برای اطلاع از تمامی خدمات می توانید با شماره های داخل سایت تماس گرفته و با پشتیبانی در این مورد صحبت نمایید.

اعزام فوری لوله کش آزادی به صورت 24 ساعته

خدمات لوله کشی آزادی با ضمانت کیفیت

همانطور که در قسمت های قبلی گفتیم وقوع حوادث در تاسیسات ساختمان اجتناب ناپذیر است و هر ساعت می تواند اتفاق بیفتد. به همین دلیل ما لوله کش سیار آزادی را در تمامی محله ها و خیابان ها مستقر کرده ایم تا شما با خیالی راحت هر زمان که دچار مشکل شدید بتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

ثبت درخواست تنها با یک تماس از سوی مشتری انجام شده و پشتیبانی نسبت به نیاز شما، سرویسکار حرفه ای مد نظر را به محل اعزام می نماید. در تمامی مراحل می توانید بر کار تعمیرکار نظارت داشته و برای اطمینان از صحت انجام کار، در پایان تست کار انجام شده را بگیرید.

این نکته را هم باید در نظر بگیرید که انجام خدماتی مثل لوله کشی شوفاژ بهتر است در طول روز و با وقت قبلی بررسی و انجام شود چرا که این کار نیاز به زمان و دقت کافی دارد و جزء اموری است که سرویسکار قبل از هر کاری باید محیط را برای تعیین روش درست بازرسی کند.

نحوه ثبت درخواست اعزام سرویسکار به محل

اعزام سرویسکار در لوله کشی آزادی

برای ثبت درخواست اعزام سرویسکار لوله کشی آزادی کافی است با شماره های داخل سایت تماس گرفته و پس از پاسخ دادن به سوالات پشتیبانی، لوله کش مربوطه در اولین فرصت به محل اعزام خواهد شد. در نظر داشته باشید تعیین زمان رسیدن سرویسکار هم با انتخاب مشتریان انجام می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای فیکس پایپ

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۳۹۵۵۳۴۱

09123955341 (فقط تهران)