لوله کشی صادقیه

فیکس پایپ > لوله کشی غرب تهران > لوله کشی صادقیه
لوله کشی صادقیه

لوله کشی صادقیه یکی دیگر از شعباتی است که زیر نظر شرکت فیکس پایپ توانسته انواع سرویس های مورد نیاز مشتریان عزیز در غرب تهران را به صورت 100% پوشش دهد. در این مرکز سرویسکاران مجرب و مسئولیت پذیر همه روزه حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدماتی نظیر: تعمیرات لوله کشی ساختمان، تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله آب و فاضلاب با دستگاه، تعمیرات انواع توالت فرنگی، رفع هر گونه خرده کاری تاسیساتی، نصب و تعمیر شیرالات بهداشتی و …. هستند. اینها بخشی از مواردی هستند که افراد ساکن در این محدوده در صورت لزوم، میتوانند تنها با یک تماس، سرویس مورد نیاز خود را ثبت کرده تا کارشناس فورا به محل اعزام شود.

لوله کشی صادقیه زیر نظر کارشناس!

خدمات لوله کشی صادقیه

خیلی از افراد در زمان هایی که با مشکلات و خرابی هایی در تاسیسات ساختمان روبرو می شوند اولین کاری که می کنند سر زدن به جعبه ابزاری است که در انباری خانه قرار دارد. پس از باز کردن جعبع ابزار بدون اینکه طرز استفاده صحیح از لوازم و تجهیزات را بلد باشند تمامی آنها را به محل خرابی برده و از تمامی آنها استفاده می کنند بی آنکه بتوانند مشکل را حل نمایند.

کار این اشخاص تنها خرابی های کوچکی را که می تواند با حداقل هزینه رفع شود را به یک معضل بزرگ با هزینه های سرسام آور تبدیل می کند. چقدر بودند افرادی که بدون داشتن تخصص، فکر می کردند نیازی به مراجعه استاد کار نیست و به تنهایی می توانند خرابی را حل نمایند در انتها هم فقط هزینه رو  دستشان ماند!

این طرز فکر خیلی از افرادی است که روزانه با شرکت فیکس پایپ تماس می گیرند مبنی بر اینکه خودشان اقدام رفع خرابی کردند اما در آخر نتوانسته اند کار را تمام کنند و ضررهای بی شماری را به لوله و تاسیسات ساختمان وارد نمایند.

برای روشن شدن موضوع باید به این اشخاص ضرب المثل معروف هر کسی را بهر کاری ساختند را گوشزد کرد. شما هر چقدر هم که تجهیزات پیشرفته و با کیفتی داشته باشید دانش و تجربه لازم و کافی در زمینه تاسیسات را ندارید و حتما باید از یک استادکار که عمر خود را در این راه سپری کرده بسپارید تا تمامی مراحل، یکبار به صورت کاملا استاندارد و حرفه ای انجام شود تا وقت و هزینه شما بیخودی هدر نرود.

مجموعه فیکس پایپ با درک این موضوع در استفاده از تعمیرکاران، تجربه را به صورت کاملا تخصصی بررسی می کند تا پرسنلی که جذب شرکت میشوند دارای ملاک هایی که مدیران در نظر گرفته اند باشند. تخصص، تجربه و مسئولیت پذیری مسائلی هستند که همواره فیکس پایپ به آن پایبند است و تمامی تلاش خود را برای رضایت مندی مشتریان به کار بسته تا بتواند آرامش و آسایش را به شما عزیزان هدیه نماید.

خدمات لوله کشی صادقیه تضمینی

سرویس لوله کشی صادقیه

همانطور که در قسمت قبل گفتیم شرکت فیکس پایپ با آماده سازی شعبات غرب تهران، زیر ساخت های لازم برای مستقر کردن تعمیرکاران خود را مهیا کرده تا تمامی عزیزانی که در محدوده صادقیه هستند بتوانند از تمامی سرویس های این مجموعه استفاده کنند.

خدمات لوله کشی صادقیه عبارتند از:

 • تشخیص ترکیدگی، نم و رطوبت در خانه
 • نصب انواع شیرآلات، روشویی و …
 • تعمیر لوله و اتصالات شکسته
 • نصب انواع توالت فرنگی
 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب
 • تعمیر و نصب انواع سیفون ظرفشویی و روشویی
 • تعویض شیر فلکه سفت و هرز شده
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب تضمینی
 • دراوردن اشیاء (طلا، گوشی، ساعت و …) از چاه فاضلاب
 • باز کردن لوله فاضلاب مسدودی با مصالح ساختمانی
 • تعمیر انواع توالت فرنگی
 • انجام روش های روکار و توکار لوله
 • نصب حوله خشک کن، رادیاتور و …
 • و …

مهم ترین سرویس هایی هستند که توسط پرسنل فیکس پایپ ارائه میشود. این خدمات به صورت دوره ای بروز میشوند و با نظرسنجی هایی که از سوی مشتریان انجام میشوند موارد جدید به این لیست اضافه میشود.

لوله آب و فاضلاب ساختمان همواره در معرض خطرات گوناگونی قرار دارد که می تواند در هر ساعت از شبانه روز خود را نشان دهد. هر زمانی که با خرابی و مشکل روبرو شدید نگران نباشید کافی است یک تماس با پشتیبانی بگیرید فورا سرویسکار در محل حاضر خواهد شد.

لوله کشی صادقیه به صورت سیار

لوله کشی سیار در صادقیه

یکی دیگر از خدماتی که از سوی مجموعه فیکس پایپ ارائه میشود مستقر کردن سرویسکارن به صورت سیار در سراسر شهر تهران می باشد. این سرویس که با استقبال خوبی از سوی مشتریان روبرو شده است.

از نظر مشتریان عزیز مسئله زمان در ارائه خدمات بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل این سرویس زمان رسیدن تعمیرکاران را به حداقل رسانده است. تمامی افرادی که به صورت سیار فعالیت می کنند از بهترین کارشناسان تاسیسات ساختمان می باشند و تجربه بسیار زیادی در انجام امور تعمیراتی دارند.

مهمترین مزیتی که لوله کشی سیار دارد می تواند شما را در هر زمانی که با مشکلات و خرابی هایی روبرو شدید و مستاصل و نگران نمی دانستید از چه کسی کمک بگیرید می تواند بهترین گزینه باشد. ما در اکثر مناطق و خیابان های شهر تهران حضور داریم و تنها کاری که باید بکنید تماس با شماره تلفن 09103950042 می باشد.

تعمیرات توالت فرنگی در صادقیه

تعمیرات توالت فرنگی در صادقیه

امروزه سرویس فرنگی به خوبی جای خود را در تجهیزات سرویس بهداشتی باز کرده و افراد ترجیح می دهند در خانه علاوه بر سرویس ایرانی، توالت فرنگی هم داشته باشند. در خانه هایی که سرویس بهداشتی بزرگی وجود دارد این امر به راحتی ممکن است. اما برای توالت هایی که متراژ کمتری دارند تنها راه، برداشتن سنگ ایران و نصب توالت فرنگی می باشد.

سرویس فرنگی برخلاف توالت ایرانی که تجهیزاتی ندارد، توالت فرنگی از لوازم و وسایلی تشکیل سده که از پر شدن مخزن تا تخلیه، تمامی مراحل با دکمه هایی که تعبیه شده انجام میشود. این مورد که فکر کنید با قرار دادن سنگ فرنگی تا ابد نیاز به تعمیر و با تعویض قطعه نیست کاملا اشتباه است.

به همین دلیل، خرابی هایی که معمولا به صورت طبیعی در اثر کارکردن مداوم در تمامی دستگاه ها وجود دارد بحث تعمیر توالت فرنگی به میان می آید. بیشتر افراد فکر می کنند قطعات فرنگی هم مانند سایر تجهیزات دیگر قابل تعمیر هستند و خودشان بدون هیچگونه تخصص اقدام به اینکار می کنند که در بیشتر اوقات قطعات یا شکسته میشوند یا هزینه های مالی اضافی را متحمل می شوند.

قسمت تعمیر توالت فرنگی شرکت فیکس پایپ از افراد کار بلد و با تجربه ای تشکیل شده که قادر هستند هر گونه خرابی و مشکلاتی که به وجود آمده را به بهترین شکل رفع نمایند. نحوه کار هم به این صورت است که ما کارشناس مربوطه را برای تعمیر قعهات اعزام می کنیم. چنانچه به هر دلیلی لوازم درست نشد، با دکر دلیل به مشتری تعویض قطعه را پیشنهاد می دهند.

تمامی سرویس هایی توسط کارشناس فیکس پایپ انجام میشود در پایان با خواست مشتری باید تست عملکرد و رفع خرابی گرفته شده و تحویل داده شود. در اصل ضمانت ما، تست دستگاه پس از رفع خرابی در حضور تعمیرکار توالت فرنگی می باشد.

در لوله کشی صادقیه تمام پرسنل فیکس پایپ تلاش می کنند تا بتوانند همواره سرویس های با کیفیت و قیمت مناسب را به مشتریان عرضه نمایند. چنانچه تاسیسات شما دچار خرابی هایی شد که در این مقاله ذکر نشده مهم نیست بهترین کار تماس با پشتیبانی و راهنمایی است که از متخصصین ما می گیرید تا شاید کمکی در جهت رفه مشکل شما باشد.

5/5 - (3 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای فیکس پایپ

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۳۹۵۵۳۴۱

09123955341 (فقط تهران)