لوله کشی مرزداران

فیکس پایپ > لوله کشی غرب تهران > لوله کشی مرزداران
لوله کشی مرزداران

لوله کشی مرزداران یکی از شعباتی است که زیر نظر شرکت فیکس پایپ به صورت شبانه روزی فعالیت می کند. در این مرکز لوله کش مرزداران با استفاده از تجربه کافی و ابزارآلات مناسب تلاش می کند خدمات با کیفیت و تضمینی را به مشتریان این محله ارائه نماید.

خدمات لوله کشی مرزداران فوری

خدمات لوله کشی مرزداران فوری

خدمات لوله کشی مرزداران را باید یکی از فعال ترین و با کیفیت ترین مراکزی دانست که زیر نظر شرکت فیکس پایپ به تمامی محله های مرزداران سرویس دهی می کند. تاسیسات در مرزداران به کمک سرویسکاران ماهر هیچ بن بستی ندارد و ساکنین ساختمان هرگونه مشکلی که در لوله کشی ساختمان خود داشته باشند می توانند در هر ساعتی از شبانه روز با لوله کش مرزداران تماس بگیریند تا در اسرع وقت برای رفع مشکل شما اعزام شود.

خدمات لوله کشی مرزداران به یک کوچه یا خیابان منتهی نمیشود. ما تلاش کرده ایم تا در این منطقه هیج درخواستی بی جواب نماند و مشتریان عزیز بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن سرویس مورد نظر خود را دریافت نمایند. لوله کشی مرزداران در نقاط زیر به صورت 24 ساعته فعال است و شما عزیزان می توانید از تعمیرکاران متعددی که در این مرکز مستقر هستند استفاده نمایید

تاسیسات در مرزداران در محله های:

خیابان ناهید، بهار، لاله، بلوار جانبازان، فرشتگان، ایثار، جلال آل احمد، خرم وردی، ابراهیمی، سرسبز شمالی و جنوبی، اطاعتی، شهرک آزمایش، شهرک یاس، فرهنگیان، شهرک ژاندارمری و … به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند.

همانطور که می بینید لوله کشی مرزداران در حیطه تمامی سرویسکاران مجموعه فیکس پایپ قرار دارد و این می تواند برای اشخاصی که دسترسی خوبی به لوله کش مرزداران ندارند یک اتفاق خوب محسوب شود. زیرا شما تنها با یک تماس می توانید درخواست خود را ثبت نمایید تا همکاران ما طرف مدت 30 دقیقه در محل شما حاضر شوند. سرویس لوله کشی مرزداران 100% تضمینی بوده و همواره پس از انجام کار سرویسکار نقاطی را که ترمیم یا تعویض نموده تست نشتی انجام میدهد تا خیال مشتری از بابت رفع مشکل خود راحت شود.

لوله کشی در مرزداران چه خدماتی را به ساکنین این محله ارائه می دهد؟

تاسیسات در مرزداران

از آنجایی که شرکت فیکس پایپ چند سالی است در حوزه تعمیرات لوله کشی ساختمان غعالیت دارد همواره تلاش کرده ایم کلیه سرویس هایی که ساکنین آپارتمان ها به آن احتیاج دارند را با کمک لوله کش مرزداران به نحو احسن و با کیفیت انجام دهیم. از مهمترین سرویس های تاسیسات در مرزداران می توانیم به:

 • لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان
 • خرده کاری و تعویض سیستم لوله کشی از آهنی به پوشفیت
 • رفع گرفتگی لوله آب سرد و گرم
 • بازسازی و تعویض لوله فاضلاب، شوفاژ و …
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب با دستگاه
 • نصب انواع شیرآلات بهداشتی
 • نصب و تعمیر توالت فرنگی
 • تعمیر و تعویض لوله کشی موتورخانه
 • تعمیر پکیج دیواری، آبگرمکن
 • رفع نم و رطوبت دیوار و سقف منازل

اشاره کرد. ما برای انجام این خدمات از کارشناسان خبره و ماهری که بالای 10 سال سابقه فعالیت در لوله و اتصالات مرزداران را دارند استفاده می کنیم تا رضایت مشتریان خود را به دست بیاوریم. رضایت و اعتماد شما عزیزان سرمایه اصلی این مجموعه محسوب میشود.

تعمیر پکیج دیواری مرزداران

تعمیر پکیج دیواری مرزداران

تعمیر پکیج دیواری در مرزدارن توسط تعمیرکار پکیج دیواری که توانایی سرویس دهی به انواع برندهای پکیج دیواری و آبگرمکن را دارد انجام میشود. معمولا زمانی که پکیج دیواری با مشکل روبرو میشود و شما نیاز به استفاده از اب گرم دارید بدون اینکه لحظه ای فکر کنید که می توانید دستگاه خود را تعمیر کنید یا نه! اقدام به باز کردن قطعات پکیج دیواری می کنید.

اینجاست که شما می مانید و دنیایی از قطعات ریز و درشتی که اصلا نمی دایند که مربوط به کدام قسمت دستگاه است و فقط ساعتها به آن نگاه می کنید. بعضی از افراد از این مرحله هم عبور می کنند بدون اینکه علت خرابی پکیج دیواری را یافته باشند فقط موفق به بستن دوباره قطعات می شوند. کاری این افراد خود را هنگام روشن شدن نشان می دهد به نحوی که یا دستگاه روشن نمیشود یا به صورت انفجاری روشن شده و آب برای شما گرم نمیشود.

در لوله کشی مرزداران تعمیر پکیج دیواری یک کار بسیار حساس، فنی و ظریف می باشد. تنها افرادی توانایی تعمیر، تعویض و نصب دستگاه را دارند که دوره های تخصصی و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشند. پس به قول معرف کار هر مرد نیست خرمن کوفتن گاو نر می خواهد و مرد کوهن.

تعویض پکیج دیواری مرزداران

اما از این مطالب که بگذریم اگر به هر دلیلی پکیج دیواری شما با اختلال روبرو شد بهترین کار این است که موارد زیر را در دستگاه خود بررسی کنید تا بتوانید در وهله اول دلیل خرابی را کشف کنید. سپس با تعمیرکا مربوطه در لوله کشی مرزداران تماس گرفته و نسبت به بررسی و رفع مشکلات احتمالی راه حل مناسبی را دریافت نمایید. نکات زیر راه گشای مناسبی برای شماست:

 • پکیج دیواری روشن نمیشود
 • دستگاه انفجاری روشن میشود
 • فشار پکیج دیواری بالا نمی آید
 • خروجی آب با افت فشار آب گرم روبروست
 • پس ار سرویس ابگرمکن و پکیج دیواری فشار آب پایین است
 • مسیر خروج دود مسدود شده است
 • شمعک روشن و خاموش میشود
 • شعله ها به رنگ زرد می سوزد
 • پکیج نیاز به رسوب زدایی دارد
 • کد خطای پکیج دیواری
 • هنگام روشن شدن پکیج بوی گاز منتشر میشود

مهمترین عللی آشکاری که با بروز هر کدام از انها باید سریعا با لوله کشی مرزداران تماس بگیرید و پس از مشورت با کارشناسان مربوطه تصمیم مناسب با کمترین هزینه را برای بر طرف کردن مشکل خود انتخاب نمایید.

تشخیص ترکیدگی لوله مرزداران

تشخیص ترکیدگی لوله مرزداران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در مرزداران توسط تیم های بسیار ماهر و با تجربه انجام میگیرد. کارشناسان این مجموعه با استفاده از دستگاههای صوتی بسیار دقیق محل نشت یابی و ترکیدگی را در لوله آب و فاضلاب به درستی تشخیص داده و آن را ترمیم می نمایند. در کنار این لوازم و ابزارآلات، تجربه چندین ساله سرویسکاران این مجموعه کمک بسیار بزرگی است تا بتوانند نقطه دقیق ترکیدگی را با کمترین تخریب پیدا کنند.

در گذشته نشت یابی به شکل امروزی نبود و لوله کش تنها به کمک تجربه و حدس و گمان محل ترکیدگی را در چندین نقطه مشخص کرده و سپس شروع به کنده کاری میکرد. در نهایت هر چند محل نشت پیدا میشد اما مکان هایی که کنده کاری شده هزینه اضافی برای صاحبخانه ایجاد می کرد. به علاوه اینکه این روش زیاد دقیق نبود و میتوانست بعد از انجام کار دوباره دچار نشتی و ترکیدگی شود.

اما در روشهایی که امروزه توسط شرکت های لوله کشی جهت بازسازی لوله کشی آب و فاضلاب انجام میشود توسط دستگاههای صوتی مناسب به صورت کاملا حرفه ای و دقیق انجام میشود. در این مورد سرویسکار تنها یا چند درصد خطا نزدیکترین نقطه به محل ترکیدگی را مشخص می کند و با کمترین تخریب ترمیم یا تعویض قسمتی که لوله دچار آسیب شده را بر طرف می نماید.

نشت یابی لوله مرزداران

تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب هم یکی دیگر از خدماتی است که در شعبه لوله کشی مرزداران به ساکنین این منطقه ارائه میشود. نشت یابی لوله فاضلاب نسبت به لوله آب سخت و وقت گیر می باشد. دلیل ان هم این است که در لوله فاضلاب برعکس لوله آب جریان مداوم وجود ندارد و همین مسئله کار تشخیص ترکیدگی را دشوار می کند. اما در این مجموعه سرویسکار با تجربه خود به راحتی می تواند ترکیدگی لوله فاضلاب را نیز تشخیص داده و پس از موافقت طرفین اقدام به ترمیم محل ترکیدگی نماید. پس از تشخیص و ترمیم برای مطمئن شدن مشتری از بر طرف شدن نم و رطوبت محل تست نشتی انجام میگیردو با این کار شما می توانید به کیفیت کار این مجموعه پی ببرید. خدمات لوله کشی مرزداران به صورت 24 ساعت بوده و در طول شبانه روز بدون تعطیلی آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز محله مرزداران می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
2 پاسخ

یک دیدگاه بگذارید

تماس با شرکت فیکس پایپ

۰۹۱۰۳۹۵۰۰۴۲

۰۹۱۰۳۹۵۰۰۴۲

Call Now Button09103950042 (فقط تهران)